master of life

  • ağır abi (454)
  • 922
  • 4
  • 1
  • 0
  • geçen hafta

erzincan ordu evinde kediye işkence eden asker

askerliğini yapmış olanlar bilir. özellikle uzun dönem erler arasında kendi köylerinde her türlü hayvanla ilişkiye girme alışkanlıkları olduğu için çarşı izinlerinde bile aynı kafayı yaşamaya çalışan bir sürü manyak vardır.

anadolu halkı inanılmaz mutsuz ve umutsuz bir halk. bunu çok net söyleyebilirim. fakirlik, aile içi şiddet, ensest ve tecavüzün biri bin para. erlerin aralarında hele bir de sabıkalılar, çocuk cezaevinde yatmışlar varsa şenliği o zaman görün.

kültür birikimi olmayan, annesinin kardeşinin her gün dayak yediği, islam adı altında oluşturulan mahalle baskısıyla evlenene kadar (ya da başlık parasını denkleştirene kadar) hayvanlarla ilişkiye girmeye çalışan binlerce genci bir yerde bir yıl boyunca tutarsan böyle kareler çıkıyor.

askerliğini özellikle jandarma yapmışlar demek istediğimi anlamışlardır. bu durum sadece askerdeki ruh hastası erlerle sınırlı değil. gidin anadolunun köylerine, herkes şiddete ve manyaklığa meyilli.

bu ülkede huzur içinde yaşamak isteyen düzgün insanlara sabırlar diliyorum. çocukluğunda her türlü manyaklığı tecrübe eden yığınlar yetişiyor ve sayıları eksponensiyel olarak artıyor. aslına bakarsanız, bu erin yaptıkları ülkedeki sosyal travmanın çok küçük ama etkili bir örneği.

tanım: ülkede insanlığın bittiğini gösteren asker. din, iman... insanlığı kaliteli bir eğitim sistemiyle gençlere veremediğin sürece her yerde istediğin islamcılığı, turancılığı, türkçülüğü yap bu ülke o meşhur üst akıl dediğiniz batıya böyle işe yaramaz genç yığınlarla boyun eğmek zorunda kalacak. olan bizim gibilere oluyor... yazık...

devamını okuyayım »