mavi topolino

  • 1944
  • 21
  • 4
  • 0
  • evvelsi gün

chp'ye oy vermeyenler şimdi neler düşünüyor

chp fetöcüdür.

bence şu an bunu düşünüyolar. zaten şu an suçlayabilcekleri başka bir şey de kalmadı. çünkü daha önce suçladıkları her şey doğru, savundukları her şey de yanlış çıktı.

bundan önce ne düşünüyorlardı?

- chp dinsiz.

neden? çünkü chp ye göre cemaat devleti ele geçiriyormuş. bak bak bak. buna kargalar güler be. bunlar benim başörtülü bacımın hakim savcı olmasını namaz kılan müslüman vatandaşımın subay olmasını istemiyorlar. zihniyet bu. oy moy yok sana. siktir.

- chp darbeci

neden? çünkü utanmadan cami bombalamak isteyen günde 5 vakit namaz kılan tayyip'in partisine darbe yapmak isteyen ergenekon ve balyozculara sahip çıkıyorlar. bunların cibilliyeti bu. cehape zihniyeti işte. oy moy yok sana. yürü git.

- chp boş muhalefet yapıyor.

neden? neymiş sorular çalınmışmış. ulan sana mı inanacağız tayyip'e mi. sorular çalınsa tayyip o yök başkanını görevden almaz mıydı? sizden önce tayyip gerekeni yapardı. sorular morular çalınmadı saçmalamayın. iftira iftira iftira başka bi işi yok bu chp nin. bi avm mi yaptın şu memlekete. ne yaptın? 30 yıldır naptın chp. sana oy verirsek 30 yıl öncesine döneriz. siyah beyaz televizyon izliyorduk chp döneminde gençler bilmez. aaah ah.

peki şimdi noldu gönül koyduğum? ha? nooldu? bi ders çıkaracak mısın bu olanlardan? bak kandırılıyorsun diye seni 15 yıldır uyaran zihniyete mi oy vereceksin yoksa kandırıldık diyip seni kandırmaya devam edenlere mi?

soruyorum ama yalandan tabi. seni tanıyorum çünkü. oylar akp'ye gene. neden? çünkü chp fetöcü. bu fetö değil mi soruları çalan devleti ele geçiren şerefli subaylarımızı darbe yalanıyla hapse attıran, işte bunların gemisine biner bu chp. bu chp böyledir. akp olmasa cemaat devleti ele geçirecekti. hı hı evet. yaşasın demokrasi. alanları terketmeyelim beyler.

debe edit: (bkz: minik eymen celep'e yardım ediyoruz kampanyası)

devamını okuyayım »
07.08.2016 10:09