mavi topolino

  • 2026
  • 31
  • 11
  • 0
  • dün

vodafone arena büfelerinde satılan efsane döner

maç günleri artık ne köyiçinde ne stad çevresindeki köfte ekmekçilerde yemek yememe sebebim.

stadın tüm büfe, catering ve restoran işletmeleri divan grubuna verilmiş ve etler divan restaurant'tan geliyormuş. köftesinden dönerine kadar.

köfte de fena değil de bildiğin stadın içindeki kantinden bozma büfede bir döner yapıyorlar inanamazsınız.

sanırım 18tl fiyatı var. etin kalitesi ve miktarına göre ucuz bile diyebilirim. yoğaaminiyum diyen varsa gitsin köfte ekmekçilerde 10tl ye kuyruk yağı yemeğe devam etsin.

yalnız şöyle bir muhabbet geçiyor bilmeyen arkadaşlarla. "şimdi yemeyelim stadda yeriz çok güzel döner yapıyolar" diyosunuz. yaa bırak he he diyolar. sonra bilen bir iki arkadaş daha "valla olm bak gerçekten çok güzel" diye baskı yapınca istemeğe istemeğe peki diyolar ama stada gidene kadar bi tripler bi havalar bi tolga zengin suratlar. neyse efendim bunlar döneri yer yemez o suratlar gidiyor tabi. gözlerini belertenler, ağzında yemeklen "yok ortok" diyenler falan. daha birinciyi yerken ikinciyi yemenin hesabını yapan bu arkadaşları bir sonraki maç bir başka bilmeyen arkadaşa "şimdi yemeyelim stadda yeriz çok güzel döner yapıyorlar" derken görüyorsunuz ve dünya bir dakikalığına güzelleşiyor.

beşiktaş negzel.

edit: imla

devamını okuyayım »
06.03.2017 11:25