mavikedi

  • 2682
  • 2
  • 2
  • 0
  • dün

telefonda seks

gelişen teknoloji ile eskisi gibi rağbet görmediği doğrudur ve fakat yine de uzak mesafe ilişkisi yaşayan çiftlerin eninde sonunda (en azından bir kez) deneyecekleri bir yöntemdir.

nlp'ye göre bir insanda aşağıdakilerden biri mutlaka diğerlerinden daha baskındır ve o insan da baskın olduğu bu sıfatla anılır.

* dokunsal
* görsel
* işitsel

telefon ile cinsel olarak tahrik olmanın yolu, bana kalırsa işitsel bir insan olmaktan geçmektedir. telefonda seks, basitçe bir ''üzerinde ne var?'' sorusu değildir. zira ''üzerimde siyah dantelli tanga var.'' ya da ''üzerimde daracık siyah bir boxer var.'' yanıtı ile tahrik olacak bir insan, epeydir sevişmiyor demektir. bu durumda kendisinin ''rahatlaması'' için herhangi bir telefona ihtiyacı yoktur. telefonda seks, karşılıklı sorulan aptal sorulardan ziyade, ahlaksız kelimeler*, fısıltılar, nefes alış verişler, inlemeler ve iç çekişlerden oluşur. yatakta bağdaş kurmuş muhabbet etmiyorsunuz sonuçta. seks yapıyorsunuz. seks yapmak da ne saçmaymış bu arada?

peki ya işitsel değilseniz? üzülmeyin. (kıyamam lan!) zira telefonda seks, karşı tarafın sizi yönlendirmesiyle bir anda dokunsal ya da görsel duyularınızı da harekete geçirebilir. o sırada siz gözlerinizi kapatıp o'nun size söylediklerini hayal edebilir ya/ya da kendi bedeninize dokunarak o'nun size dokunduğunu farzedebilirsiniz. burada hayal gücü devreye girecektir. hayal gücünüzü kullanmak konusunda güdük bir insansanız, şimdi o telefonu yavaşça yere bırakın ve yatağınıza gidip uyuyun.

telefonda seksin başarılı olabilmesi için, karşı tarafın sizi çok iyi tanıması, nelerden hoşlandığınızı, hangi kelimelerle tahrik olduğunuzu bilmesi gerekmektedir. işte bu yüzden 900'lü sohbet hatlarını aramayı tercih edenler, bir avuç abazandan oluşmaktadır.

son olarak, telefonunuzun bir faturası olduğunu ve bunu da sizin ödeyeceğinizi varsayarsak, fazla uzatmamanız tavsiye edilir.* ne? kontörlü hat mı kullanıyorsunuz? ahajhajha! ya..ben..lan neyse bişey demiyorum.

devamını okuyayım »
13.10.2010 13:48