maxxfalcon

  • 488
  • 1
  • 1
  • 0
  • 3 gün önce

gamze akkuş ilgezdi

akademik hayatına bakınca kafası çalışan bir insan olduğu anlaşılan milletvekili aday adayıdır. daha önce çalıştığı yerlere ve simdi aday pankartlarini yerleştirdiği yerlere bakınca ise ataşehir belediyesinin imkanlarını kendi çıkarına kullandığı anlaşılmaktadır.

slogan olarak klasik sol söylemleri kullanmaktadır. kısacası bildiğimiz çıkarcı siyasetçi olarak gözükmektedir. meclise göndermeye değmez.

edit: ön seçim sonuçlarına göre kendisi ankara yolcusudur. kimseyi tanımadan eleştirmek istemem, umarım ön yargılarımı da boşa çıkaracak işler yapar. fakat sadece dışarıdan biri tarafından bu sonuçların nasıl gözüktüğünü belirtmek istiyorum: chp üyeleri "makarnayla" kandırılmıştır. chp'nin ön seçiminden 1. bölgede ak parti zihniyeti çıkmıştır.

demek ki kavşakları pankartlarla işgal etmek, üyelere hediyeler göndermek chp içinde bile gayet başarılı bir politika. halbuki bilinçli olduğunu iddia eden bir seçmenin, bu durumdan rahatsızlık duyması gerekirdi. sonuçta aday olan bu kişi milyarder değil buna rağmen parti içindeki bir ön seçime bile milyonlarca lira harcıyor ve elindeki kaynak yüksek ihtimalle belediyenin kaynağı. bunlara rağmen bu bilinçli seçmenler hiçbirini umursamıyor, hatta gelip burda "kadın seçimden çıkmış işte, daha ne eleştiriyorsunuz" tadında açıklamalar yapıyorlar. yani tamamen bok attıkları ak parti seçmeninin özelliklerini gösteriyorlar.

devamını okuyayım »
25.03.2015 07:25