mbkcry

  • anadolu çocuğu (312)
  • 692
  • 17
  • 6
  • 0
  • dün

organize işler sazan sarmalı

böyle kötü film yapmayı nasıl başarıyorsunuz acaba ? yılmaz erdoğan'ı bulup sormak lazım her imkanın var ya senaryo falan demişsiniz de ne senaryosu bir bok yok filmde, 15 yıl önce tutan film numaralarını derleyip toplayıp çekmişler işte, lay lay lom bir film, ne konu var ne oyunculuk var, cidden milyon yıldır evrilmiş insan beynine hakaret bu film şaka mısınız siz ?

bu filme para verip sinemada izledi millet, bunlar kazanmasın bu çöp işlerin devamı da olmasın yok olup gitsinler.

--- spoiler ---

toplasan iki paragrafta filmi çekersin ya delireceğim arkadaş, asım var kızı var damat var ee parayı kaptırsın sonra bir mafya gelsin parayı alsın " sonunda da mesaj şu olsun; boşver baba parayı kaptırdık ama daha önemli bir şey kazandık o da "aile" olduk, vay anasını avradını arkadaş çıldırdım sinirden, arada da her fırsatta laf sokmalı espriler yaparız, abartı mimiklerle seyirciyi şok ederiz falan mı dediler anlamadım ki.

--- spoiler ---

kıvanç : leş bir oyunculuk abartı mimikler sürekli oyuncuyum ben diye bağırmaya çalışmalar, kasıntı haller, senin sorunun oynadığın karakter ile bütünleşmek yerine o karakterin en sivri özelliklerini bastıra bastıra oynamak olmuş, bu da biz izleyenleri rahatsız ediyor artık, la tamam kıh kıh kıh gülme olayını anladık işte gözümüze gözümüze sokmayın, la casa de papel de tuttu ya denver gülüşü, o karakterin karakteristik özelliği idi ama adamlar gözümüze sokmadan karaktere yedirdiler onu böyle bokunu çıkarmadılar sizin gibi.

yılmaz: sen yaşlandıkça iyi oyuncu olman gerekirken ilk filminden de kötüsün yapma artık. o sonlarda kalın ses tonuyla yaptığın tirad ne kötüydü allah düşürmesin.

ezgi: iyi oyuncu olma potansiyelin var da bu filmde hiç olmuş mu bu oyunculuk, allah aşkına aç izle bir kendine bak, ezgi molla karakterin adı sanki sıfır oyunculuk.

genel: erkek kadın fark etmeksizin abartı makyajlar tertemiz kıyafetler, yollar caddeler tertemiz, sözde şehrin varoş mahallesi etraftaki figüranlar bile ciks, ayıptır be, film dediğin şey tek duygu ya da iki duygu ile mi çekilmek zorunda, başta gülelim sonra duygulandırıp mesajı çakalım, bu numara bitti bunun ekmeğini çok yediniz.

tanım: ünlü isimleri doldur bir şekilde gişe yapar filmi.

devamını okuyayım »