mcryan

  • azimli
  • mülayim ama sempatik (542)
  • 3164
  • 1
  • 0
  • 0
  • geçen ay

sonra bir daha gördün mü abi o kızı

(bkz: mallık serisi);

mideme kramplar girmesine neden olan soru. nereden nasıl başlasam bilmiyorum. ama sanırım anlatmalıyım. ilkokula gidiyorum. yaşım en fazla 9.

- ee tatilin nasıl geçti ? nereye gittiniz ?

- bok gibiydi bok;

gittik abi, yalova termal diye bir yere, annemin romatizması var, kaplıcalar iyi geliyormuş. babam ayarladı bir haftalığına gittik kaldık. biriyle tanıştım adı layin. aşık oldum abi çok pis hem de. ama şu an çok kötüyüm. kaldığımız pansiyonun odasının bitişiğinde araplar kalıyordu. iki tane çocukları vardı ve yanlarında akrabaları. luna ve layin'di çocukların ismi. belki isimleri başkadır ama söylenişi böyleydi. bir gün ablam muhabbet etti tanıştık.

*hello
*hello
*what is your name ?
*my name is luna.
*how are you?
*fine thanks.
*what is this ? (kızın kolyeyi göstererek)
*this is a necklace (necklace kısmını zaten anlamadı. şimdi kafa basıyor kızın ne demeye çalıştığını anlamak için)

luna'nın kardeşi layin. beyaz teni. kısacık kıvır kıvır saçları. simsiyah gözleri vardı. ilk görüşte kanım direk kaynadı. akşam dışarıda top oynuyorlardı. hemen yanlarına koştum. maç yapıyorlardı teke tek. bende oynamak istedim ama almadılar. hakem oldum. layin karşısındaki dombiliye 5 gol atıp yendi. işte o an aşık oldum olm. gülerek yanıma geldi. elini omzuma attı gülümsedi. ilk defa orada aşık oldum ben abi. her sabah yanına gittim uyandırdım. çok iyi anlaşıyorduk. belki konuşmuyorduk ama çok iyi anlaşıyorduk. hatta bir gece rüyamda gördüm onu. sanırım evlenmiştik. çok güzeldi olm, müthiş güzeldi. pürüzsüzdü yüzü, parlak, tertemiz, içim gidiyordu. sayılı günler çabuk geçti be abi. babam yalova'ya geldi bizi almak için. artık bütün gün beraberdik layin'le. ayrılıcağımızın farkındaydık. gitme deseydim ? benimle kal deseydim ? kalır mıydı sence ? of offff, pazar olmuştu bile günlerden. onunla sarılıp ağladık birbirimize. çok kötüydü be abi. tek kelime konuşamadan sadece sarılarak veda etmek çok kötüydü.

- sonra bir daha gördün mü abi o kızı?

- gördüm amına koyim gördüm. ebemin amını gördüm. ablam geldi, moralim çok bozuktu evde. sorguya çekti beni.

+ercan noldu layin'i unutamadın mı ?
+ sus be!!!!
+ tamam üzülme, sünnet olacakmış layin. sünnetine gideriz ehehehehe
+ na-na-na-na-nasıl yani ? ne sünneti yaaa? ühühü
+ oğlum sen saf mısın ? layin erkekti lan. ablası sünnet olacak demişti.
+ yalançiiiii yalançiiiii, nasıl söyledi bilmiyorsun onların dilini. ingilizce'de anlamazsın!!
+ yüzük parmağını işaret ederek sağ eliyle makas gibi kesmişti luna, layin'i işaret ederek. lan yoksa sen layin'e aşık mı oldun kız diye ? haeuheaheahueauhhu

işte böyle enes. başıma gelenler bunlar.

- abi annem çağırıyor. babam gelmiş hadi görüşürüz. iyi günler. ben okulu bırakıyorum abi. bir daha gelmem beni arama sorma.

devamını okuyayım »
20.03.2011 17:17