meds

  • 424
  • 0
  • 0
  • 0
  • 6 ay önce

gintama kanketsu-hen yorozuya yo eien nare

fanboy lar ağladıklarını iddia etmekteler ki hak vermemek elde değil. anime film tabirinin karşına tanım olarak yazılır. anime film dediğin böyle olur. kesinlikle çok mükemmeldi. öyle beğendiğim ki tekrar izleyeceğim. içerisinde yine hem komedi hem dram mevcuttu ki inanılmaz güzel yapmış bizim goril* yine.
--- spoiler ---

anime boyu "büyüyünce afet olacak" dedikleri kagurayı da gördük cidden afet olmuştu. shinpachi beklemediğim bir kişilik ve tip değişimine uğramıştı gayet karizmatik olmuştu. tipini tek beğenmediğim adam hayallerimin erkeği hijikata oldu. 5 yıl sonraki hijikata inek yalamış saçlarla gezmekte, filmi izlerken "hayııır!" diye haykırmaya sebep veriyor. ayrıca okita yı hitokiri kenshin olarak görmek epey bi güldürdü. zaten 5 yıl sonraya giden gintoki nin penis şeklinden görülmesinden bahsetmek dahi istemiyorum. bir de filmin başında çocuklar izliyor falan diyorlar, şaka gibiler yav.
--- spoiler ---

izlediğim en iyi anime filmlerden birisi idi. görüntüleri alıştığımız gintama görüntüleri idi. beklentinizi kesinlikle karşılayacak.
izleyenler anlayacaktır son olarak " takasugi-sama!!! " diyerekten bitiriyorum.

devamını okuyayım »
29.12.2013 13:30