meerschweinchen

  • 480
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

eski sevgili

bende bunun koleksiyonu var bildigin. eskiden sayardim, artik sayamiyorum. ama iclerinden bi' tanesi var ki, bana hep ayni seyi yapiyor, hem de tam 10 senedir düzenli olarak. (bkz: #18328160)
söyle ki:
ne zaman, yeni biriyle tanissam, asik olacak gibi olsam, bi iliski gözüküyor olsa ufukta, hemen ruyamda kendisiyle tekrar birlikte oldugumu görüyorum. rüyamda mutluluktan agliyorum yine birlikteyiz diye. ama öyle böyle degil, yüzüne bakiyorum, sacini seviyorum, "inanamiyorum, yie birlikte oldugumuza, hani unutmustuk birbirimizi?" diyorum. ve ciddi agliyorum bunlari derken. (kendisiyle birlikte olmaya basladigimda da, önünde bi arkadasimi arayip, "abi, ben asik oldum" dedirtecek kadar beynimi döndürtmüstü.) sonra uyaniyorum, birlikte degiliz, rüyaymis diye aglamaya basliyorum, sonra üstüne cacik falan yiyorum üzüntüden. bi de mesaj atiyorum her seferinde, "rüyamda gördüm seni, iyi misin?" diye.
ama biktim artik. burdan kendisine sesleniyorum: "canim, 10 sene oldu artik, en son 5 sene önce görüstük, noldu, görüstük de? ikimiz de o zamanki sevgililerimizi aldattik, iste bu yuzden zaten artik görüsmüyoruz. lütfen artik, kafamdan, ruhumdan, bedenimden cik da, ben de rahat rahat asik olabileyim, suclu hissetmiyim kendimi, baskasiyle birlikteyim diye, lütfen, rica ediyorum, birak yasayalim artik. 10 sene lan bu??!!!?? 18 (yaziyla on sekiz!!!!) yasindaydik olm, daha gelme üstüme lütfen. birak mutlu mutlu sürdüriyim hayatimi, lütfen."

devamını okuyayım »
03.07.2011 01:33