mehmetallica

  • 306
  • 10
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

radamel falcao garcia

adamı şişirmek mi? olm şişirilecek bir şey yok adam bayağı efsane santrfor zaten. bugüne kadar yaptıkları ortada. taraftar hep ister yıldız oyuncuyu. sizin hesap sormanız gereken kişi bu adamın sakat olmasına rağmen alınması için rapor veren sağlık ekibi, adamla sözleşme imzalamadan fotoğraf çekinip taraftarı galeyana getiren sevgili albayrak ve vücut yaşı 22 çıktı falan diye aptalca haberler yapan medya.

bu transfer fiyasko bir transfer çünkü adamın sürekli aynı yerden sakatlandığı falan zaten bilinen bir şeydi. buna rağmen yapılmış bir transferdir bu. "ölüsü bu ligde iş yapar." diye bir laf var ya; heh işte kimsenin ölüsü falan iş yapmaz arkadaşlar. türkiye ligi zor bir lig. velhasıl falcao büyük oyuncudur, tam bir 9 numaradır, acayip yeteneklidir ama artık o prime döneminden eser kalmamıştır bir kaç küçük enstantane hariç. bu transferi yaparken gs yönetimi titiz davransa daha sağlıklı bir sözleşme yahut falcao yerine bu kadar paraya çok daha sağlıklı oyuncular alınabilirdi. çünkü falcao'nun şu anki hali sürpriz değil, öngörülebilir bir hal. he belki bu kadar kötü bir senaryo düşünülmese de kötü olan senaryo iyi olan senaryoya göre çok daha yüksek olasılıktı.

umarım bu transfer ders olur da kulübün bütün sorunlarını ihya edecek kadar para böyle katkı vermeyecek geçkin starlara dökülmez bundan sonra. her kulüp için söylüyorum bunu.

not: fenerbahçe

devamını okuyayım »