mehyanede sabahlayan adam

  • azimli
  • kofti anarşist (192)
  • 4203
  • 27
  • 8
  • 0
  • evvelsi gün

beşiktaş

ligin ikinci yarısının ilk haftasında 9 maç oynanması gerekiyor. ülkenin hemen hemen her yerinde kar yağışı var. tff maçların gün ve saatlerini bir hafta önceden açıklar. 17 ocak 2016 beşiktaş mersin idman yurdu maçı da bunlardan biri. maçın oynanacağı gün pazar. maçın başlama saati 20:00. araştırın bakalım ligde pazar günü saat 20:00'de kaç maç oynanmış şimdiye kadar. hiçbir sıkışık fikstürü olmayan beşiktaş ve lig lideri beşiktaş ile ligin sonuncusu mersin idman yurdu neden pazar akşamı 20:00'de maç yapsın? o saatlerde istanbul'da kar yağışının artarak devam edeceği meteoroloji tarafından bağırılıyorken, federasyon hiçbir önlem almasın? ligin ikinci yarısının ilk haftasında oynanacağı açıklanan 9 maç içinde, sadece lig lideri beşiktaş'ın maçı erteleniyor. ne hikmetse diğer maçların hepsi oynanabiliyor.

ligin ikinci yarısının ikinci haftasında 9 maç oynanması gerekiyor. ülkenin hemen hemen her yerinde kar yağışı var. tff maçların gün ve saatlerini bir hafta önceden açıklar. 24 ocak 2016 trabzonspor beşiktaş maçı da bunlardan biri. maçın oynanacağı gün yine pazar. maçın başlama saati yine 20:00. bu defa niye pazar akşamı yine saat 20:00'de maç oynayacağımızı sorgulamıyorum. insan hayret edecek yer bulamıyor. bakın bu maçın oynanamayacağı gündüz saatlerinde açıklandı. şurada ise, istediği kadar fanatik bir taraftar olsa bile, istediği kadar orospu evladı bir insan olsa bile, istediği kadar beşiktaş düşmanı bir piç olsa bile her dilden ve her renkten insanın anlayabileceği bir yazı mevcut; #57957728. beşiktaş trabzon'a kadar gidiyor, maç saatinde olacak kar yağışı ayan beyan ortada, uçak seferleri bile iptal ama takım trabzon'da. maçın başlama saatinden saatler önce iptal kararı çıkıyor ve beşiktaş istanbul'a tam bir gün sonra ayak basıyor. ligin ikinci yarısının ikinci haftasında oynanacağı açıklanan 9 maç içinde, yine ve sadece lig lider beşiktaş'ın maçı erteleniyor. yine ve ne hikmetse diğer maçların hepsi oynanabiliyor. insanlar hayret edebiliyor.

koskoca ligde, hemde iki hafta üstüste sadece lig liderinin oynanacağı maçlar kar yağışı yüzünden iptal edildi. sizler bu yaşanılanlara tesadüf gözüyle bakabiliyorsanız, her iki maç öncesinde kar yağışının maç saatinde artarak devam edeceği bas bas bağırılırken hiç duymadıysanız ve beşiktaşlıların isyan etmekte haksız olduklarını düşünüyorsanız, üzgünüm ama annenizi hiç ama hiç sevmemişsiniz demektir. annenizi sevin annenizi, onun sizi sevdiği gibi sevin.

devamını okuyayım »
26.01.2016 04:10