melankolik koala

  • baldan tatlı (644)
  • 852
  • 1
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

19 eylül 2010 fenerbahçe beşiktaş maçı

karaktersiz ve korkak fenerbahçe'nin, karaktersiz ve korkak bir oyunla beşiktaş'a beraberliği hediye ettiği maç olmuştur. beşiktaş tek ön liberoya inerek aurelio-bobo değişikliğiyle maçın hamlesini yaparken, fenerbahçe alex-baroni değişikliği ile kendi evinde bile ne kadar korkaklaşabileceğini göstermiş ve beşiktaş da bunu cezalandırmıştır.

fenerbahçe'nin yunanistan ve italya'nın 2004 avrupa ve 2006 dünya kupalarıyla avrupa futboluna yerleştirdiği sikimsonik mentaliteden kurtulamayan tek takım olduğu da tescillenmiştir.

4 defans, 3 ön libero ile hala mal gibi atak yiyorsun, korkaklığın kitabını yazıyorsun. madem 3 ön liberoyla da atak yiyeceksin, 1 ön libero koy, 1 yer 3 atarsın, 2 yer 4 atarsın.

40 dakika gol geliyorum diye bağırdı, 85'te gol oldu. ha o olmasa başkası olurdu. beşiktaş 2. yarıdaki oyunuyla maçı da alabilirdi.

ama artık yeter.

bu korkak futbolla, bu korkak mentaliteyle bir yere varılamayacağının anlaşılması lazım. yoksa seni ayaklarında top yaparlar haberin olmaz. tuncay'ından serhat'ına, 5-6 hücumcuyla oynadığımız zamanları hatırlıyorum da, bu takıma sadece acıyorum. zico ile bir yerlere gelebilen takım, 10 yıl geriye gitmiş, gerilemeye de devam etmekte.

beşiktaş'ın yolu açık olsun. biraz daha cesur olurlarsa, ligin amına koyarlar, kimse de bir şey diyemez.

not: bilica gibi, emre gibi adamları takımımda görmek istemiyorum. guti'ye faul yaptığında gidip özür dileyen gökhan gönül gibi adamlar istiyorum. topla oynamaya niyeti olan adamlar istiyorum, hakemle, rakiple değil. ben bu adamları izlemek istemiyorum. siz bu adamları izletmeye devam ederseniz, elinizdeki fenerbahçe taraftarının desteğini de kaybeder, kuyruğunuza bakarak dönersiniz.

artık yeter.

devamını okuyayım »
19.09.2010 22:10