men rabbuke

  • 476
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

markette yürüyüşü sebebiyle dövülen kadın

daha haberi sunarken "3 çocuk annesi" olduğu belirtilmiş ya hani. işte bütün sorun orada gizli.

şimdi mağdurların ve halkın zanlıya bakış açısının tablosu çıkarıyoruz:

3 çocuk annesi - vay oç

çocuksuz evli kadın - belki yasak ilişkisidir?

bekar orta yaş ve üstü kadın - bunlar çaçaron oluyor, kimbilir adama ne dedi, belki anasına ya da erkekliğine küfür etti?

bekar ve genç kadın - kız güzel mi? güzelse normaldir, çirkinse kadının kesin bir suçu vardır. ( bu olayın önemi yok, bir iki feminist dernek duyurular, protestolar yapacak ve çoğunluk kadının instagram sayfasını bulup, aslında biraz da dayağı hak ettiğini düşünecek çünkü dudak büzmüş. kadın travmalar yaşayacak ama işe gitmeye devam edecek çünkü travma yaşamak bu ülkede çalışmaya engel değil.)

eşcinsel/travesti - çok gözümüze sokuyolar her şeyi, hem belki adama bıçak çekti. bakma çok fena onlar. (bu olayla ilgili twitterdan isyan edenlere bile küfür edilecek)

çocuk - vay katmerli oç. ama bi dakka ya çocuk değilmiş, kız 14 yaşındaymış. yeni nesil çok gelişkin biliyon mu?

"3 çocuk annesi tanınmaz hale gelmiş bak olaya ya nasıl olabilir aklım almıyor, o benim annem de olabilirdi?" - annesinin, kız kardeşinin, eşinin aynı durumu yaşadığını hayal edip çıldırmazsa olayları anlayamıyor. az kitap okur, çok video izler, ünlü kadınları baştan aşağı eleştirdiği en az 10 entrysi var, telefon şarjı bitince ölecek gibi oluyor.

devamını okuyayım »