meo senturc

  • 4253
  • 10
  • 2
  • 0
  • evvelsi gün

yalnızlığın aforizmaları

taze bir aforizma derleme kitabımın adı.

yalnızlığın aforizmaları 2015 yılında başladığım bir projeydi. şuradaki aforizmadan -(bkz: #19608491)- ilhamla yazmaya başlamıştım. nihayet tamamlayıp yayımlatmaya karar verdim. 19 kasım itibariyle basıma girmiş olan kitabım kısa süre içerisinde tüm internet kitapçılarından temin edinilebilir.

kitaptan önceden birkaç söz okumak isterseniz: instagram.com/meoedebiyat veya facebook.com/yalnizliginaforizmalari adreslerine bir uğrayın.

kitabın arka kapağında yazan ve internet sitelerinde de paylaşılacak olan kısa özeti şu şekilde:

"yalnızlık doğru ellerde en büyük yaratıcılık kaynağıyken (bkz: tanrı),
yalnızlaşmış bir akılda kötüye kullanıldığında en büyük kötülüktür (bkz: şeytan).

yalnızlığın on farklı evresini vecizeler ve dizelerden oluşan aforitmik bir bakış açısıyla parçalar hâlinde sunmaya çalıştım.

bu kitapta kendinize ait birçok yapboz parçası bulacaksınız. size özel bu en nadide yalnızlık portresini çizmek için, dilediğiniz parçayı kendi kutsal yalnızlığınıza yorabilir
ve şahane yaşam tablonuzu kitabımızdaki satırlarla çizebilirsiniz.
keyifli okumalar..."

paramız yok abi, karşıyız kitaba vs diyen öğrenci dostlar için zaten sözlük yazarlarından aforizmalar başlığında yeterince kitap dolusu aforizmam var, gönlünüzce okuyun gençler: (bkz: sözlük yazarlarından aforizmalar/@meo senturc).

ön satış linkini değerli bir dostum vermiş zaten, yeni satış linkleri geldikçe burada eklenecektir.

edit: satış bağlantıları ve kampanyaları fiyatların tamamını takip edebilmeniz için: kitabinabak.com sitesini kullabilirsiniz.

edit2: şu anda en düşük fiyat babil sitesinde. 9,60 tl olarak satılıyor kitap. şuradan bakabilirsiniz.

devamını okuyayım »