mequer

  • 117
  • 3
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

hepsiburada.com yorum rezaleti

özellikle kendi ürünlerinde kesinlikle kötü yorumlara tahammülleri yok. yorumu 50 kezdüzenledim artık nesini düzenlemem gerekiyor bilmiyorum. hepsi home mobilyası satın almayın arkadaşlar, ürünleri gerçekten kötü ürünler yorumlara kanmayın. ya kalitesinde sorun vardır, ya işleyişinde sorun vardır, büyük mobilya ise de kurulumunda sorun vardır ama mutlaka bir sorunu vardır. son yaşadığımı direkt hepsiburadaya yazdığım ama bir türlü onaylanmayan yorumumla aşağıya yazıyorum

ürün: hepsi home sürgü kapaklı 2 çekmeceli gardırop - beyaz
yorum: ürün kurulumu kesinlikle marangozluk bilgisi ve ekipman gerektiriyor. en azından bir şarlı tornavidanız olması şart. bazı delikler delinmediği gibi ufak vida deliklerinin sadece yerleri işaretli. eğer marangozluk konusunda tecrübeniz yoksa montaj desteği satın almalısınız yoksa kurulum yapılması imkansız derecede zor. çekmecesi ürünün yanında gelen bir çekmece şeklinde, montajını yaptıktan sonra ister içine koyabilir isterseniz dışında kullanabilirsiniz. fotoğraf olarak ürünle gelen montaj yönergelerini de ekliyorum faydalı olacaktır almayı düşünenler için.

görseller:
1- https://prnt.sc/vr4qyo
2- https://prnt.sc/vr4qpf

parçaların üzerinde numaralar yok, nere ön nere arka belli değil,vida delikleri yok, en önemlisi kapaklar nasıl takılacak bu bile yok. çekmecesi emanet gibi, içine koymana gerek yok içine koysan zaten boydan hiçbişey sığmıyor ürüne. tam 3 gün sürdü kurmam, abartıyorsam namerdim. gidip şarjlı matkap aldım da anca kurabildim. belime ağrılar girdi. lanet olsun 200 lira daha verip mağazadan alaydım da böyle saçma sapan çile çekmeyeydim.

devamını okuyayım »