mermize

  • 2379
  • 29
  • 8
  • 0
  • dün

izmir'de yılbaşı bildirisi dağıtan yobazlara tepki

hakkında biraz içimi kusmak istediğim ve artık haklı bir tepki.

eskiden olsa, bildiri dağıtan insanlara tepki gösterenleri eleştirirdim. çünkü demokrasiyi savunurdum. yıllar geçtikçe, üstelik bu coğrafyada yaşadığımı daha da idrak ettiğim, ettirdikleri için demokrasiyi savunmaktan vazgeçtim.

memleketin anasını siktiniz; el kadar bebeleri sikmeye çalışanlara ses çıkarmadınız, kadınlara her köşe başında tecavüz edildiği zaman gıkınızı çıkmadınız, sabi sübyan sikindirik yurtlarda yandı kül oldu ağzını bile açmadınız, ışid hemen aşağımızda askerlerimizi diri diri yaktı oralı bile olmadınız, milleti tecavüzcüsüyle evlendirmek isteyenler oldu dönüp de bakmadınız, bakara makara diye ayetlerimizle dalga geçenlere tek kelam bile etmediniz...

şimdi kalkmış yılbaşı kutlamak günahtır, noel kutlarsanız dinden çıkarsınız diyorsunuz. ananızı sikeyim ben sizin! ulan ağababalarınızın yaptığı şeyler dinden çıkarmıyor da bir yılbaşı kutlamak dinden çıkarıyorsa, o tanrıya neden inanıyorsun a andaval?! bu kadar mı basiretsiz kafanın içindeki put?!

allah sizin belanızı versin, orospu çocukları! sizin yüzünüzden inandığım bu dini terk etme eşiğindeyim! sırf sizin yüzünüzden kendimi sorgulayıp duruyorum, yaşım 31 oldu!

solcu da değilim, ama o konak meydanı'nda size haddini bildiren kıza şükranlarımı sunuyorum. izmir, izmir'i de geçtim türkiye'nin hakkı siz değilsiniz. ya da bizi başka bir yere transfer edin. ben sizinle aynı coğrafyada yaşamak istemiyorum amına koyayım! çünkü esas putperest sizlersiniz!

devamını okuyayım »