metal revolution

  • 7946
  • 20
  • 5
  • 1
  • dün

aziz yıldırım

günümüzde bu ülkede beşiktaş dendiğinde akla beşiktaş taraftarı, galatasaray dendiğinde akla kupaları geliyorken fenerbahçe dendiğinde akla aziz yıldırım geliyorsa burada bir sorun var demektir.

sporla azıcık ilgisi bulunan bir kişi ilk 2 çağrışımın sporla bağlantılı doğal esinlenmeler olduğunu anlayacakken 3. çağrışımın sporla bağlantısının fazlasıyla suni olduğunu farkedecektir.

işin daha ilginci, gözü kör bir fanatik olan kardeşimden sözlükte yıllarca yazarlık yaparak nam salmış yazarlara kadar pek çok kimsenin uçan şampiyonluk sonrası dediklerine bakılırsa iş artık takımı savunmaktan "yönetimi" savunmaya dönmüş durumda.

sağolsun fenerbahçeli bir suser'in bir girisinden bulduğum şu pankartın stadyuma asılmasına müsaade eden kişidir kendisi.
http://arsiv.gencfb.org/resim/0506/fbgs/42.jpg

bakın, malum "hoşgeldiniz ... çocukları"* pankartından öte bu durum; bir kitlenin (ki o kitle maç çıkışı aynı vapuru ve hatta dünyayı paylaşacağı kitle) varlığından tamamen kurtulma arzusu pankarta dökülmüş ve bunun yansıtılmasına izin verilmiş.

tüm bu çıkarımlar çerçevesinde bakıldığında aziz yıldırım fenerbahçe ya da fenerbahçe cumhuriyeti'inden ziyade azizspor'a başkanlık yapmaktadır...

haydi kolay gelsin...

devamını okuyayım »
20.05.2010 00:00