mimarbasi

  • 89
  • 16
  • 2
  • 0
  • 5 gün önce

swinger

ne kadar yaygın oldugunu bilseniz aklınız durur. mahalledeki bakkalla kasabın tavladan başka ortak zevkleri de var. emin olabilirsiniz.

olumlu ya da olumsuz bir fikir belirtmiyorum, isteyen istediğini yapsın, karşılıklı rıza varsa. ancak evlilik cüzdanı yoksa "grup seks" olup çılgın gençler için bir fantezi, bir hayalken; evlilik cüzdanından sonra "gavatlık" oluyor anladığım kadarıyla. bir deftere bu kadar anlam yüklenmesi ilginç.

bana kalırsa beraber porno izlemekten bir farkı yok. "gavatlık" için sınırınız nedir? videoyu izleyip hayal etmesi ama dokunmaması mı? ya da yatakta "dirty talking" ile karına "o....u" diyebilirsin, ama bunu eyleme dökememesi mi? bak bu saydıklarımın hepsi kimileri için "gavatlık", kimileri için normal. senin de kimbilir başkalarına "sapıklık" olarak gelecek ne fantezilerin var. farkı nedir?

demem o ki, karşılıklı iki insan birbirine açılmış ve bunu denemek istediğini belirtmişse dener. beğenirler ya da beğenmezler. bu kadar. herkes senin gibi sevişmek zorunda mı? bundan 80 yıl önce kadının tek görevi yatakta sadece yatmak olarak görülürken ve cinsel olarak dominant olması ayıp bir şeyken şimdi kıça şaplaklar, saç çekmeler, sırta tırnaklardan hoşnutsunuz gençler, hayırdır? kimileri de tek eşli olmayı yatakta sadece yatmak kadar sıkıcı görebilir, bunun bu kadar yadırganması nedendir anlamıyorum ki. ben tercih etmem, sen etmezsin, başkası eder. bu kadar. ötesi kimseyi ilgilendirmez.

edit: gavat diyen bir iki kişiye baktım. bir tanesi mütemadiyen "instagramdaki at gibi karılar" başlığına yazıyor. elalemin karısına kızına bakmak serbest diye düşünüyor, teşhir ediyor diye. ve o kadınlardan biri oldu ya teşhiri geçip bu adamı yatağa davet etse bu arkadaş reddedecekmiş, yazdığına göre. çünkü gavat değil. buna inanmamızı bekliyor. peki.

eylemlerinizle fikirleriniz biraz tutarlı olsun arkadaş.

devamını okuyayım »
06.08.2017 05:17