mitolojinin bagrindan koptum geldim

  • 1846
  • 14
  • 3
  • 0
  • evvelsi gün

tumblr kızları

hep genel örnekler verilmiş ama, bazılarının amaçları ciddi ciddi belli değildir. bazen can sıkıntısına önüme gelen bloglara giriyorum, inanın ki link vermeye elim bile gitmiyor, ya nasıl desem, umut sarıkaya'nın o meşhur tumblr kızı karikatürü bile hiç kalır yanında.
kızın teki var mesela, sürekli 18+ denebilecek lezbiyen fotoğrafları paylaşmış. birkaç gönderi sonrasında da, yaa o çocuk çok tatlı ilk defa platonik takılıyoreee :(, gibi gönderiler yazmış. allah allah diyorum bu nasıl iştir.
kızın teki var yine mesela, her gönderide ana avrat düz gidiyorum, tarzında takılıyor. bakıyorsun birkaç gönderi sonrası hoopp "kahve-kitap-yağmur" üçlüsüyle romantik takılmalar.
bir de şu bahsi geçen rahatlık olayında, küfür takıntıları yok mu... ya leş gibisiniz yemin ediyorum. cidden annenizin babanızın yanındaki hal ve hareketlerinizi geçtim, gerçek hayatta arkadaş çevrenizde de böyle lağım çukuru gibi bir üslupla mı takılıyorsunuz? küfür edince, erotik fotoğraflar-gifler paylaşınca marijinal olunuyorsa arkadaş yemin ediyorum bırakırım işi gücü, okulu, okumayı, pink floyd'u, deep purple'ı, sizin gibi takılırım ya.
bir de başka bir güruh var mesela, eminim kendi evinde odasından atletle bile dışarı çıkamıyordur ama var ya siteye yüklediği kendi erotik fotoğrafların haddi hesabı yok. gece gece beni çok sinirlendirdiniz tumblr kızları. öyle böyle değil hem de.

devamını okuyayım »
06.11.2013 00:13