mockinglion

  • 184
  • 3
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

trump'ın erdoğan'a orta parmak göstermesi

herkese selam sevgili suserler, ben aranıza yeni katıldım ve bu ilk başlığım. öncelikle clickbait diyecekler için başlığın tam halini aktarayım trump'ın erdoğan'a beden dili ile orta parmak göstermesi.
ben yaklaşık 6 yıldır beden dili ve mikro ifadeler alanında çalışıyorum bu gereksiz bilgiden sonra asıl bilgiye geçelim,

geçtiğimiz günlerde amerika'ya giden sayın cumhurbaşkanımız trump ile ortak bir basın toplantısı düzenledi. bu basın toplantısında trump daha önce de yaptığı ve başına dert olan o hareketi 'nispeten' tekrarladı yani orta parmak gösterme hareketini.
linkerdogan'a yaptığı hareket

bu hareketin anlamı tahmin edebileceğiniz gibi karşı tarafı küçümseme ve öfke içerir. trump bu hareketi daha önce ilk defa 2 kadın astronotun uzaya çıkması ile ilgili bir konuşma sırasında yaptı ve tüm amerika'da tepki buldu hatta özür bile diledi
kadın astronota yaptığı hareket

ben bu konu ile alakalı kısa bir video hazırladım fakat reklam olarak algılanmaması için en sona koymayı uygun gördüm, eğer başlığı tatmin edici bulmayan varsa videoya göz atabilir, tercih tamamen sizin.
video linki

beden dili ile alakalı sorulara da her zaman açığım, esenlikler dilerim.

devamını okuyayım »