montmartre sakini

  • 198
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 yıl önce

sperm tadını güzelleştirme yolları

bir barmen edasıyla dönmüştü ardını aşk dolu hoyrat gözlere. yatağa yüz üstü uzanmış kaslı sırtını emin ellere teslim etmişti montmarte sakini. trapezlerine batarak ilerleyen tırnaklar, omuzlarını sarmaya çalışan narin eller. sırtına dökülen yağın oda sıcaklığında olması geceyi özel kılan ayrıntılardan biriydi. "gevşe" dedi pınar'ın iç gıdıklayan sesi. çıplak vücudunu çıplak sırtıma teslim etmişti. üzerimdeki yağın etkisi sırt kaslarimda kaymasını sağlıyordu pembe bir tüysüz vajinanın.

vajinası artık kaslı popomun üzerindeydi. sürtünme hızlanmıştı. hafif iniltiler, sevişmenin buğusuyla yoğrulmuş odanın tüm köşelerinden yankılanıyordu. yavaşça döndüm pınar'a. bronz teni ve tüm çaresizliğiyle bikini izi... yaşadığı toplumun baskısı kadar sert göğüsleri her hareketinde dalgalanıyordu, saçlarını iki eliyle kavrayıp zevk çığlıkları attığında. penisim, ılık ve ıslak vajinaya girmişti. penisimin ucundaki zevk suyunun parıltısı artık klitorisin üzerindeydi. "ılık fransız kremini istiyorum" diyordu konuşabildiği anlarda.

sevişmemiz hızlanmıştı, bir ata biner gibi kıvrak hareketlerle sekiyordu kucağımda. yağın etkisiyle kayganlaşan penisim en derinlere, gizliye sızıyordu. çevik bir dogruluşla kaldırdım pınar'ı. ben ayaktaydım ve o hâlâ kucağımdaydı. ınce bileklerini doladı popoma, hâlâ gidip geliyordum. iki elimle tuttuğum poposunu sevişmekten damarları daha da belirginleşmiş bicepslerimden destek alarak bir kaldırıp bir indiriyor, zevkten gözlerinin kayışını neanderthalden gelen sadistçe bir duyguyla izliyordum. bir "ahhh!" iniltisi tetiğimi çekmişti. sıcak spermin üstün fransız testislerimden kayışını hissettim pınar'ı kucağımdan indirirken.

bir elini testislerime koymus, sertçe okşuyordu. diğer eliyle penis sapımı kavramış, vajina suyuyla harmanlanmış yüzeyinde git gellerimi simule ediyordu. erkekliğimin suyu aktı aşka en doyduğum anda. günlerdir biriken sıcak spermim pinar'ın dudaklarından akıyordu. görgü kurallarını çiğnercesine konuştu ağzı doluyken; "montmartre sakini böyle sperm yapmayı nerden öğrendi?" munzur bir gülümseme sardı yüzünü, bir kez daha spermimi sağarken sesi yankılandı; "dibini de sıyırarak geceyi sonlandirmaliyim..."

bir kez daha emin olmuştum meyvelerin sperm tatlandırıcısı olduğundan, pınar göğüslerine damlayan spermimi parmağıyla sıyırıp sıcak ve ıslak diline götürürken.

au revoir!

devamını okuyayım »
15.07.2013 23:53