monur72

  • 1354
  • 143
  • 51
  • 13
  • bugün

suriyeli sığınmacılar

- ipten kazıktan kurtulmuş, medeniyet kaçkını, istilacı çekirgeler.
- bu ar damarı çatlamışlarda ne terbiye var, ne anlayış ne saygı, ne çekinme.
- sözde sığındıkları yeri pisler, sözde barındıkları yeri beğenmez küçük görürler. apartman dairesinde açık ateş yakarlar.
- sözde misafir oldukları ülkenin vatandaşını hor görür, hayvanlarına kötü davranırlar. ben bunların arasında dolaşıken kendimi yabancı falan gibi hissediyorum. o denli bizi dışlamış durumdalar.
- kendi içlerinde kadın ve çocukların hakkı hukuku yoktur. onlara karşı davranışları en ilkel seviyededir. kadınları genellikle siyah çarşaflı ve siyah peçeli oluyor.
- buradaki büyük parkta bu solucanları üç farklı zamanda, gece, sarmaş dolaş olmadan, abartmadan oturmuş konuşan normal çiftlere bakıp masturbasyon yaparken gördüm. bunu yapan başka neler yapmaz ki?
- vergi vermez, her türlü yasadışı ticareti göz önünde yaparlar. işyerlerinde sağlık denetimi de yoktur.
- gözümle defalarca gördüm: bu çöp insanlar kendi çocuklarını bile çeteleştiriyor ya da dilenci çetelerine kiralıyor. sırf dilencilik yaptırmak için çocuk üretiyorlar.
- rte ve dolayısıyla devlet tarafından aleni ve üstü örtük olarak devamlı kayırılıyorlar. bu sayede okuldan hastaneye her kamu alanında kral gibi karşılanıyorlar. her kamu kuruluşuna suriyelinin öncelikli olduğu, kayırılması gerektiği ile ilgili defalarca yazılı emir veriliyor. ayrıca çocuk parası falan hikaye değil, açık açık veriliyor. büyük paralar bunlara harcanıyor.
- bunların eli yüzü düzgün, iyi ahlaklı, az biraz medeni olanlarını zaten kendi ırkdaşları eziyor ilk olarak.
- isim bile ak troll üretimi. bunların adı suriyeli. sığınmacı deyince aklımıza çocuk, kadın falan gelir doğal olarak ama benim gördüklerimin en azında 3/4'ü genç erkeklerdi (18-25 yaş arası). soydaşı, vatandaşı, kendi milleti sinek gibi ölürken burda nargile içen adamdan bize hayır gelir mi?
- belki size hafif gelecek ama ben bunların en çok gürültüsünden nefret ediyorum. adamlar konuşurken haykırıyor. girdikleri ortamı sinir ediyorlar. dayanılmaz bir şey. arada sırada da anırır gibi bağırıyorlar ya. of.

son olarak ekşi sözlük ahalisine bir sorum var: bunlardan biri, çocuğunuzu kamyonetiyle çarpsa, çıkarıp kardeşinizi vursa, ananızı babanızı darp etse hangi polis nerden bulacak faili? adamın kaydı kuydu yok ki.

not: bu linkler işlenen suçların binde biridir.

devamını okuyayım »
20.12.2017 16:30