morkanatlisivrisinek

  • çetrefilli (388)
  • 571
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 yıl önce

4 şubat 2012 humus katliamı

malesef türkiye'nin kaşıdığı ve sorumluluğunda olan katliamdır.

(bkz: özgür suriye ordusu)

gazeteci kalmadığı için memlekette sağolsunlar kimse bir şey söylemiyor. oysa bugün ırak'ta lübnan'da özellikle de suriye'de türkiye için pek güzel şeyler yazılmıyor. bu ülkelerdeki bütün medyalar türkiye'yi suçluyor ve kin besliyor. bu isyanları türkiye'nin desteklediğini bizim dışımızda herkes biliyor..

yıllarca komşularıyla sorunsuz geçinmiş bir ülke son yıllarda müslüman kanının dökülmesine seyirci kalmak yetmiyormuş gibi bu sefer destek veriyor ortalığı kızıştırıyor. türk medyasında flash gelişme diye bi şey kalmadı zaten savaş çıksa süzgeçten geçirilmeden onay almadan haber veremiyorlar. yazık, ayıp türkiye adına utanç verici.

edit: henüz birkaç saat oldu ama yorumlardan anladığım çaylar içildi, götler sikildi bile. esed diktatör oldu, türkiye de yaptırım uygulamıymış.. aferin amına koyim aferin.. ulan ne oldu da kaç yıllık esed diktatör oldu ? şu tarih denen zıkkımı yaşadığımız an okuyabilsek yazılacak bu kadar şey olmayacak ama gel gör ki milyon yıldır aynı bok. biz insanlar hep yaşadığı anı okuyamayan mal sürüsüyüz. kaddafi'ye yapılanlara daha kaç ay oldu da unuttuk hemen ? şimdi esed için aynı zımbırtılar dönmeye başladı. tekrar ediyorum isteyen kabul etmesin; en büyük sorumluluk türkiye'nindir. ve bu politikaların sonucunda çıkacak mezhep kavgalarından en büyük etkilenen de türkiye olacaktır. o zaman da zimbabwe gelir yaptırım uygular, yaptırım diyen ağzınızdan da öperler..

devamını okuyayım »
04.02.2012 04:35