motosikletli kiz

  • 249
  • 6
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

alexandraarzat

kendisi yazar yapılmadan önce burada paylaşılan, kanzukla sarıldığı siyah beyaz bir fotoğraf görmüştüm. tanımam etmem ama fotoğrafı görünce "mutlu görünüyorlar, daim olsun." diye geçmişti içimden. hâlâ bu dileğim geçerli, mutlu olsunlar.

amaa...

bazı yazarların esprili ve ilk aşamada zararı olmayan bir "first lady" yakıştırmasının üzerine gaza gelip aşkitoperipellasından yazarlık alması, bunun üzerine balkon konuşması yapar gibi entry döşemesi, üstüne hoşnut olmadığı bir yorum gelince yazanı uçurması falan... bacım bi' sakin ol, daha klavyen ısınmadan bu ne güç zehirlenmesi?

hatanın büyüğü elbette kanzuk'un, o ayrı ama azıcık kafası çalışan biri "ya bu insanlar yıllarca çaylak bekliyor, en azından ben de bir süre çaylak bekleyeyim ki adaletsizlik olmasın." diye düşünmeli.

kadına şiddet gibisinden bir şeyler yazan olmuş. yıllardır burada tacize uğrarım. küfrü, hakareti normal karşılar oldum. yüzünü görmediğim adamların cinsel organlarını gördüm ben burada. gayet normal yazıp, "linke tıklayıp fikir verebilir misiniz?" şeklinde yazan linklerde hep birilerinin erekte olmuş halini gördüm. bunları sözlük yönetimine bildirdim. uçurulmayı bırakın bana herhangi bir dönüş bile yapılmadı. demek ki istendiğinde aşırı hızlı aksiyon alınabiliyormuş. demek ki bazıları daha eşitmiş. bizim burada tacize uğramamız önemsizmiş ama alex hanıma zarar gelmesinmiş. n'apsak, toplanıp tapınsak mı acaba?

ortama bak. yazarların ürettiği ücretsiz içerik sayesinde zenginleşen insanların düştüğü yanlışa bak. bir avukat ve gazetecinin yarattığı adaletsizliğe bak. asla hata yaptığını kabul edemeyecek egoya sahip koca koca insanların yaptığına bak. bu ikili gözümde halktan sömürdükleriyle 1000 odalı saray yapan adam ve altın musluğunda elini yıkadıktan sonra hermes çantasını takıp avm kapatan kadından farkı yok.

bu arada birini "kalbim" diye sevmek kötü bir şey değildir. ben de çocukluğumdan beri babama aynı kelimeyle hitap ederim. gerçi siz şimdi daddy issues imasında bulundum sanabilirsiniz. ööef kime ne anlatıyorsak?

meslekler ve görünüş iyi bir etiket olmuş ama öz bozukmuş demek. sevgilisinden ayrılınca sinir krizi geçirip yurda ambulans çağıran kızlar geldi aklıma. neyse, muhtemelen beni de uçurtur hanımefendi. devletlüm zat-ı şahanelerine boynum kıldan ince, yolum açık olsun inş sjdhajdjaj.

edit: hanımefendinin çaylaklığa gerek duyulmadan yazar yapılmasına neden olan üstün entry gücüne bir bakayım dedim ve yazdığı bir entrye kahkaha attım. özür dilemek torpilli olmaktan daha zor sanırım :) görsel

devamını okuyayım »