mouse sanitary pad

  • 12173
  • 17
  • 6
  • 0
  • dün

fuatavni

(bkz: emege saygi arti rep)

1. yezid, tek başına iktidar olmak için 8 haziran'dan itibaren zaten kaos planı yapıyordu.

2. kaos planlarını devreye sokmak için 'asla affetmeyeceğim' dediği fidan'ı affetmekle kalmayıp onu yeniden devreye soktu.

3. fidan'ın karanlık ekibinin kontrolünde olan ışid hücreleri nihayet suruç'ta devreye sokuldu. suruç'u kana buladılar.

4. efkan'ın bölgeye gönderdiği amirler, derin devletin yetiştirdiği özel kadrolardan. fidan-efkan birlikteliği kaosu derinleştiriyor.

5. yezid'in en büyük korkularından biri de babek zencani dosyasının uluslararası ayağının kendine kadar uzanacak olması.

6. katar ve suudi'nin maşası olarak yaptığı silah sevkiyatı ve bundan kazandığı milyarlarca dolar kazanç ise ayrı bir skandal.

7. gönderilen silahların ışid'in eline geçmesi ve ışid'e adam gönderilmesine göz yumulması, iran'ın türkiye karşısındaki en büyük kozu.

8. iran'ın tasfiye edilen eski ekibinin uzantıları olan fidan, atalay ekibi yezid'in en büyük sır ortaklarıydı.

9. iran'ın eski yapısına hizmet etmiş olanlar tasfiye ediliyor. yezid kara para ve silah kaçakçılığından ötürü köşeye sıkışmış durumda.

10. bu cendereden çıkmanın yolu tek yolu yezid'in tek başına iktidar olmasından geçiyor. iktidar olmak için ülkeyi felakete sürüklüyor.

11. iran'ın artık sahiplenmediği yezid ve avanelerinin tek can simidi ışid kaldı. uyuyan hücreler uyandırıldı.

12. ışid-pkk çatışması tırmandırılıp 'bölge kontrolden çıkıyor, artık suriye'ye girmekten başka çare yok' denilecek.

13. yezid, suriye'ye girmek için israil'le anlaştı. yezid'in yeni ortağı israil.

14. derin devlet, silah kaçakçılığı ve kara para aklama bataklığına saplanan yezid'i ahtapot gibi sarmış durumda.

15. daha önce çeşitli şehirlere eylem için gönderdiklerini yazdığım 22 kişilik mit ekibi deşifre olunca geri çekildi.

16. özellikle büyük şehirlerde de benzer eylemler yaptırmayı hedefleyen 4'lü çete, bunların yerine 40 kişilik yeni ekip hazırladılar.

17. ülkeyi hükümet kurdurmayarak ve terör eylemleri ile kaotik ortamda erken seçime götürmeyi düşünen 4'lü çete korkunç planlar hazırladılar.

18.katliam ve suikastleri cemaat üzerine yıkmayı hedefleyenler, paralel iddialarına bakan sulh ceza hakimlerini öncelikli hedef olarak seçti.

19. tsk'yı kendi menfaatleri doğrultusunda şekillendirmeyi isteyen çetenin diğer hedefi ise üst düzey komutanlardan birisi.

20. yezid, kendilerini mağdur göstermek için akp önüne bomba bırakmak yetersiz deyince türgev planı devreye girdi.

21.birkez daha mağduru oynamak isteyen yezid, türgev'e eylem yapılabileceğinin, gerekirse bir yurdun havaya uçurulabileceğinin onayını verdi.

22. efkan bu onaya kendilerine destek veren diğer stk kurumlarının da hedef olarak seçilmesi gerektiğini söyleyerek destek verdi.

23. planın en ürkütücü tarafı avm, metro gibi kalabalık yerlerde canlı bomba eylemlerinin yapılmasının 4'lü çete tarafından onaylanması oldu.

24. fidan, bu planı devreye sokacak ışid militanlarının hazır olduğunu malzemelerin dağıtıldığını ve emir beklediklerini söyledi.

25. yezid yaklaşan yaş sürecinde, yaşanacak kaotik ortamda tsk'yı yanında tutmak için her türlü yolu mübah görüyor.

26. pkk içerisindeki mit elemanları kullanılarak yapılan ve yapılacak eylemlerin bir hedefi de hdp eş başkanı selahattin demirtaş.

27. çözüm sürecinin kan akmadan yürütülmesini savunan demirtaş, asker ve polise yönelik yapılan eylemlerle itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor.

28.kandilin kendi adamları ile anlaşan çete, demirtaş'ı devreden çıkararak ülkedeki kaosu daha da tırmandırarak erken seçime girmek derdinde.

29. yezid'in kaos planı tutarsa,erken seçim için zemin müsait hale getirildiği gibi suriye'ye girmek için asker de ikna edilmiş olacak.

30. yezid, partideki kontrolünü de kaybetmiş durumda. davutoğlu, chp ile koalisyon istedikçe karanlık eylemler artıyor, artacak.

31. akdoğan, soylu, kurtulmuş gibilerin de tek derdi bu kaos ortamında davutoğlu'nu bertaraf etmek.

32. davutoğlu, hükümet kurup seçilmiş başbakan olarak kongreye gidemezse, yezid onun yerine binali yıldırım'ı getireceğini söyledi.

33. yezid, davutoğlu'nu kast ederek 'hayatımdaki en büyük ikinci hatam hoca oldu' dedi.

34. parti içinde ve uluslararası arenada gücünü yitiren yezid, fidan, efkan ve kasırga üçlüsü ile görüşmelerini arttırdı.

35. yezid'in planına göre kaos gittikçe artacak ama bilmedikleri bir şey var. bu kaos yezid ve avanelerinin sonunu hızlandıracak.

devamını okuyayım »