munu

  • 193
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

kadınların sadece yakışıklılığa baktığı gerçeği

öncelikle yakışıklılık tanımı üzerine bir not düşelim.
(bkz: yakışıklı erkek yoktur bakımlı erkek vardır)
bu coğrafyadaki erkek kardeşlerimizin "yakışıklı" sayılmak için önce temizlik ve bakıma önem vermesi gerekiyor. saçı sakalı düzgün kesilmiş ve kokmayan adamı default yakışıklı sayar oldum artık. zira, bulmak öyle zor ki... adamın yüzü gözü vücudu güzelse de toz, kıl, çapak, çok jöle, koku, pislik, kirli kıyafet katmanından adamın olası güzelliğini görmek mümkün bile değil. sokakta kadınlara daha çok bakar oldum, bakılacak adam yok çünkü.

konumuza dönersek, tabii ki kadınlar sadece yakışıklılığa bakmıyor. yukarıda saydığım kriterlere uymayan bir sürü adam kızlarla geziyor. kadınların neye baktığını bir kadın olarak gerçekten bilmiyorum; ama yakışıklılığa bakmadıklarından eminim. hatta sırf bu yüzden sevgili erkeklerimiz pasaklı gezmeyi umursamıyorlar, çünkü herhangi bir "incentive" yok adamları temizliğe iten.

sonuç olarak, tanım vermemiz gerekirse; kesinlikle yanlış olan önermedir. kadınlar yakışıklığa baksaydı, yakışıklılığına önem veren daha çok adam görmeliydik sokaklarda.

edit: eklemeyi unutmuşum, kızlarımızın çoğu sülün gibi sportif halde gezerken, erkeklerimizin yağ bağlaması da ayrı bir sıkıntı tabii.

devamını okuyayım »
06.07.2015 11:03