naturally high

  • 205
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 ay önce

periscope canlı yayın araba kazası

izlerken trafik kazası sonucu kaldırıldığımız hastanede tanıştığımız yan oda arkadaşımız olan baba ve oğlu geldi aklıma.. biz köpeğe çarpmıştık, onlar ise aynen bu şekilde hatalı sollama yapan bir araçla kafa kafaya girmişler.. işin üzücü yanı altlarındaki araba şahin.. çarpan araç ise -onların deyimiyle- lüks bir araçmış. (bu kısımda kendimi, küçüklüğümden beri o çok kınadığım, maddi olanakları iyi olanın çoğunlukla kötü adam yapılıp halkta garip bir algı yaratılmasını sağladığını düşündüğüm aptal türk filmlerinden birinin içinde gibi hissettim dinlerken..) hatalı araçtakilere bir şey olmamış. manevi olarak da çok etkilenmemiş olsalar gerek ne bir yardım ne bir takip... ayrıca ne verilen bir hapis cezası ne trafikten men durumu var... (yasalarımızdan nefret ediyorum!) adamcağız ise eşini kaybetmiş, kendisinin omurgaları birbirine geçmiş.. bilmemkaçıncı ameliyatını olmak üzere hastanedeymiş yine.. oğlu "siz odamıza gelip bizimle sohbet edince akşamımız ne güzel geçti" diyecek kadar saf, masum, tertemiz.. manisalı harikulade insanlardı işte... içim sızladı şimdi yine..
sözün özü, çok üzüldüm araçtaki gençlere, hele hele anne-babalarına ama asıl karşı araçtakileri düşünüp kafayı yedim ben.. hasarsız atlatsalar bile psikolojisi yeter..panik atak olacaklar belki de ki en berbat hastalık! şaka değil ben hala her gece yolculuğunda nerden ne fırlayacak diye psikopatça, tedirgin ötesi araba sürüyorum.. bu bile büyük sıkıntı. allah yardımcıları olsun hepsinin..
insan sonuçta, hepsine içim acıyor da ister istemez masumlar için daha bir yanıyor canım...
trafik cezaları ağırlaştırılsın!!! arkası olan kayrılmasın!!! ucuz bir türk filmi setinden farksız hakikaten türkiye.. çok üzgünüm...

devamını okuyayım »