nenickiaminakoyim

  • 54
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 ay önce

erdoğan'ın korumalarının abd'de kavgaya karışması

trajikomedi tadında video.dünyanın keko ülkesi olduk. son 10 yılda şu ülkenin savunulup gurur duyulabilecek hiç bir şeyi kalmadı. sayelerinde bugün de başkasının adına utandık eyvallah.

son edit: yeni çıkan videodan anlaşıldığı üzere emri erdoğan veriyor gibi gözüküyor.

video
kavganın hemen öncesi

edit: sanırım başlığı açan arkadaş gitmiş video linki eklendi. sonradan ilk video da eklendi art niyet aranmaması için.

hiçbir şeyi savunmuyorum fakat yakışıyor mu bir ülkenin cumhurbaşkanının korumasının misafir gittiği ülkede kavgaya karışması, mecbur durumda kalıp da bir arbede de yaşanmıyor, gidip yere düşmüş adamların kafasına tekme falan atıyorlar. orada basın var şu var bu var ve amerika'da misafir durumdasın orada her hareketinle türkiye'yi temsil ediyorsun. şimdi adam yarın barbar türkler diye yazsa sonuna kadar haklı.

edit: ypg'nin de pkk'nın da amına koyayım, terörist falan değilim.
insan hakları, hak hukuk adalet bunları geçtim zira onlarla pek ilginiz yok fakat anlamadığınız şey şu, sen o adamlara terörist diyorsun ama orada yaptığın hareketle asıl terörü orada sen estiriyorsun. ondan sonra ypg ye yapacağın müdahaleyi uluslararası arenada nasıl meşru kılacaksın bir düşün. karşındakinin varlığının meşruluğu senin nefretinden besleniyor anlamıyorsun.

şu paçozluğu eleştirdik diye olmadığımız şey kalmamış, ypg'ye silah yardımı yapan amerika'ya gidiliyor, bir ihtimal bunu engellemek için. orada ypg adına slogan atanlara kameralar önünde çok güzel bir mağduriyet verilip rezil olunuyor, sanki orada vatan kurtarılmış büyük iş yapılmış gibi düşünülüyor bazıları da farkında olmadan burada olan bitenle adete mastrübasyon yapıyor biz de eleştirince işte terörist bilmemne oluyoruz.

edit: entrydeki tek küfür pkk, ypg ye olmasına rağmen özele teröristli hakaretli bol mesajlar gelmiş sabahtan beri. kimi de terör propagandası yapmaktan savcılığa şikayet edecekmiş. burada bile anlayış buysa varın siz düşünün. yazsan bir sürü şey yazılır bu konuda ama ne demişler anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna soksan az.

devamını okuyayım »
17.05.2017 03:50