nia teppelin

  • 1414
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

kedi

bu gün saat beş altı civarı eve geldim , kapıyı kapattım iki dakika sonra bi kedi miyavlaması .. hayırdır acaba eve kedi filan mı girdi oraya buraya baktım yok, sonra kapıda bir takım tırmık sesleri ala alaaa?. kapıyı açar açmaz bi kedi daldı içeri '' noluyoruz yavv??'' efenim bu bi süratle evi dolaşıyor kokluyor, yatak odası mutfak mekik dokuyor, oraya buraya , arada bacağıma filan sürtünüyor '' olum sen hayırdır yaa?? evini mi kaybettin nedir durum ?? ben kediden daha şaşkınım bu arada, hayır site de daha öncede görmedim bizim tekir sürüsünden değil. onlar kolay kolay yaklaşmaz insana kaçar fırt diye.

neyse baktım galiba karnı aç dedim üzerime tırmanıyo falan , bi kaba süt koydum evde yiyecek bişiy de yok ona göre, neyse çıktık dış kapıya sütü koydum , o içerken kapıyı kapatıp içeri girdim. iki dakika sürmedi miyavlamalar kapıyı tırmıklamalar , tekrar açtım sütü içmemiş bile daldı içeri bu. hayır napıcam olum ben senle şimdi ? kedi bakacak durumum yok ki , olsa şimdiye en az kırk kedi doluşmuştu bu eve.

acaba sütü sevmedi mi diyerek başka bişeyler koydum kaba, tabi bu arada bizimki durmuyor yerinde koklamadığı, girmediği delik kalmadı evin içinde.

tekrar açtım kapıyı elimde yemek kabı çıkmıyor dışarı , kabı koydum kapı önüne bunu kucakladım dışarı götürücem tırmık atıp, atladı aşağı , çıkmam da çıkmam.

yemek kabını göstere göstere çıkardım sonra dışarı , neyse o onunla ilgilenirken kapadım kapıyı biyandan vicdan yaptım ama yapacak bişiy yok :(

müzik açtım , duşa girdim bir saat filan geçti, beni unutmuştur heralde arkadaşlarının yanına dönmüştür dedim
yokk!! kapıda mırıltılar tırmıklar miyavlamalar ...

açtık yine kapıyı, daldı içeri herif sanki kırk yıldır burda yaşıyor , bide rahatlık yüzsüzlük ohhh!!

yayıldık iyice!

şu an koltuğa çıktı , yanıma kıvrıldı napıcam bilmiyorum :/ bi kedim mi oluyor noluyor anlamadım ki, gitmeye hiç niyeti yok!

devamını okuyayım »