nickname here

  • 54
  • 5
  • 1
  • 0
  • 5 gün önce

14 nisan 2017 sinemia rezaleti

gayet memnundum halbuki, bir arkadaşım vesile olmuştu ve onun sayesinde tanışmıştım uygulamayla. hatta kullanmaya başladıktan sonra, o arkadaşıma "iyiki vesile olmuşsun, gayet memnunum" demekten de geri kalmadım. ilk üyeliğimi 6 aylık olarak aldım, bittiğinde 9 aylık olarak yeni üyelik aldım, herkese de tavsiye ediyordum, bu üyeliğimde bittiğinde 12 aylık almayı düşünüyordum. ama onların daha farklı, üyeliklerini sık kullananları sevmemek, üyeliklerini iptal edebilmenin açıklarını aramak, nasıl ekstra bedel yansıtabilir ve ekstra kazanç elde edebiliriz gibi başka düşünceleri varmış. şunu bana yaşatmalarından sonra, yazıklar olsun diyebilmekten başka, üyelik almayı düşünenlere aman uzak durun diyebilmekten başka bir çarem yok.

ilk entry'imi tamamlamak üzere olduğum esnada bir mail almıştım, fakat entry'i göndermek üzere olduğum için bakmamıştım, sonrasında gördüm ki canlı destek konuşmasının ardından destek mailine göndermiş olduğum itirazıma cevap gelmiş. cevap aynen şu şekilde;

--- spoiler ---
merhaba,

hatalı kullanım yapmış olduğunuzda ilgili sinema salonunun film ücreti tarafınızdan tahsil edilmektedir. xxx linki üzerinden kendiniz de ilgili filmin ücretini görüntüleyebilirsiniz.

sinemia kart hatalı kullanım ücretinizin ödemesini https://www.sinemia.com/uyelik adresinden gerçekleştirebilirsiniz. sinemia kart hatalı kullanım ücretinizin tarafınızdan tahsil edilmesinin ardından sinemia üyeliğiniz aktiflenecektir.

bilgilerinize.

saygılarımızla
eren
sinemia destek ekibi
--- spoiler ---

şurada kesilen biletin bedeli açıkça görülebilmekteyken verilen cevapta halen "öde kardeşim 24 tl'ni uzatma" denmektedir. aksi halde üyelik iptaliyle tehdit etmektedirler. açıkça görünebileceği üzere beklenen şey, bezdirme politikasına boyun eyip 24 tl'yi ödettirip, haksız faturasız kazanç elde etmektir. elimde bulunan biletin üzerinde yazılı olan bedelin üzerinde "değnekçilik" yaparak kazanç elde etme çabasındadırlar. 7,91tl 'den kesilmiş, bilet-fiş-fatura elimdeyken ve vaktinde sizin tarafınıza da iletilmişken bu neyin 24 tl'sidir, "düşük kazanç gösterip vergi mi kaçırıyorsunuz?" sorularını da akıllara getirmiştir. "efendim kod görünmüyor" bahanesiyle bana böyle birşey yaşatacağınıza, siz uygulamanızı geliştirmeyi, verilen kodları takip edebilecek sistemi uygulamanıza entegre edemediyseniz veya bunlarla uğraşmayıp gişeden hangi kod ile alım yapıldığını sorgulatmayıp müşterinizin üzerine gelip tehdit edebilecek cüreti kendinizde bulabiliyorsanız size anlayacağınız dilden denebilecek pek birşey kalmıyor. iyi niyetli değilsiniz.

"ya boyun ey, eğmiyorsan, üyeliğini iptal edelim, yada sen isyan et bu duruma ve üyeliğini iptal et ve yeni bir abonelik alama, alamaman için biz de her türlü önlemi alalım." demektedir şu an sinemia

devamını okuyayım »
14.04.2017 17:43