nihansu

  • 449
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

eskişehir'deki kedi vahşeti

bilgi kirliliğine, tehlikeli doğal örgütlenmeye mahal vermemek adına açıklama yapma zorunluluğu hissettiğim vahşettir.
bahsi geçen şahıs kediyi, çevremdeki bir çok kedi sahiplenen insan gibi cafe de kedi den sahiplenmiştir.
cafe de kedi gelirlerini sokak hayvanlarına bağışlayan, bünyesinde koruduğu kedileri dikkatle sahiplendiren ve takip eden bir işletmedir. kedilerinin bakımını eskişehir in en güvenilir veterineri karşılık beklemeden yapmaktadır. cafe de kedi borç içinde yüzdüğü zamanlarda bile gerek bizlerin gerek 5 işletmecisinin şahsi desteğiyle ayakta kalmayı başarmıştır.
bizlerse dışarıya ayırdığımız vaktimizi orada geçirerek, hayvanlar için yapabileceğimiz alışverişi orada yaparak, bağış yaparak, elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz.
mustafa can aksoy un her türlü iletişim bilgisi cafe de kedi nin elindedir, oradan kedi sahiplenenler olsun, veya çevremdeki bilinçli hayvanseverler olsun, eskişehirdeki duyarlı vatandaşlar olarak yasal yollardan gerekeni yapacağız.
mustafa can aksoy u öldürmek, sakat bırakmak, darp etmek veya işkence etmek vs. çözüm olmadığı için kendisini ötekileştirme taraftarıyım.
eskişehirde barınamayacağından ve dayanamayacağı bir psikolojik baskıya maruz kalacağından herkes emin olabilir.
ilk açıklama ve başvurulan yasal yollarla ilgili bilgilendirme cafe de kedi nin facebook sayfasında yarın ilan edilecektir.
ayrıca cafe kediyi sahiplenirken mustafa can aksoy a kefil olan şahıslarla iletişim halindedir.

devamını okuyayım »
10.02.2014 02:35