nikim yok benim

  • 156
  • 3
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

ayaklarım üşüyor ve sen öylece oturuyorsun tunç

- ayaklarım üşüyor ve sen öylece oturuyorsun tunç!
- yavrum ayak bu, üşür yani. kalın çorap, terlik filan giy. böyle önemsiz şeyler için ağzımızın tadını bozmanın ne gereği var?
- önemsiz şeyler öyle mi tunç? bir de şu açıdan bak o zaman: ayakları üşütmek, her ne kadar bilimsel olarak kesin görülmese de, kadınların korkulu rüyası sistite sebebiyet verebiliyor. bilgiye ve öğrenmeye çok az hevesli bi herif olarak, sistitin ne olduğunu bilmediğini tahmin ediyorum. bu lanet şey, idrar sırasında müthiş bir acı ve yanmaya yol açar. sık idrara çıkma, idrarın kokulu olması gibi sıkıntılar yaratır; kasıklarda ve göbek altında ağrıya yol açar. empati yoksunu bi herif olduğun için şu an "bunlar senin problemin yavrum, beni ırgalamaz" diye düşündüğünü biliyorum. sistitin kötülüklerinden biri de cinsel ilişki sırasında yoğun bir ağrı duyulmasıdır. yani bu hastalığa yakalanan kadın, en az iki hafta ilişkiye girmekten kaçınır. regl dönemime iki hafta kaldığını, yani toplamda 3 hafta ilişkiye giremeyeceğimizi hesaplayabilir o ağır çalışan beynin. beynin hesaplayamazsa da çükün olayın vehametini anlamıştır diye düşünüyorum. tam olarak şu anda, "o üç haftalık açığı, işyerindeki iri memeli müşteri temsilcisi meltem'le kapatma" hayali kuruyor olabilirsin. eline yüzüne bulaştırmadan aldatma olayını başaramayacağını ve illaki suç üstü yakalanacağını ikimiz de biliyoruz. değil mi? suç üstü yakalanınca benim boşanma davası açacağımı da biliyoruz. haklı taraf olduğum için yüksek ihtimalle bu evin, arabanın yarısını bana verecek hakim. belki nafaka filan da olur. hısım akrabanın "kadının hastalığını fırsat bilmiş utanmaz it eniği!" diye sana cephe almasına da kesin gözüyle bakabiliriz... değer mi dımdızlak ortada kalmaya tunç? değer mi sersefil olmaya?
- sıcak su torbası hazırlıyorum hemen. ya da amaan boş ver sıcak suyu, getir götüme sok ayacıklarını. özellikle şu an fırın gibi orası. hemen ısıtır tatlı ayaklarını. aman da aman, üşümüş bunlay, yeyim ben onlayı...

devamını okuyayım »
29.11.2014 11:56