niteeniite

  • 46
  • 23
  • 2
  • 0
  • 3 gün önce

şeyma subaşı

acun ılıcalı ile ilişkisi olan kadınlardan biri aynı zamanda 1 kız çocuğunun da annesidir.

bu başlığa entry girip bu kadının abartılmış popülerliğine bir katkıda da ben bulunmayacağıma neredeyse emindim fakat an itibari ile boğaziçi psikolojide okuyup aynı zamanda dansla da ilgilenen ve gerçekten kendine yatırım yaptığına, standart üstü birimkimleri olduğuna inandığım, elit diyebileceğim bir insanın bu kadını takip ettiğine ve fotoğraflarını beğendiğine şahit oldum. bunun üzerine de içimden yazmak geldi.

öncelikle sadece bu belli bir birikimi olduğuna inandığım arkadaşım değil neredeyse 100 küsür kişilik instagram hesabımın yarısı bu kadını takip etmekte ve kendisine beğeniler göndermektedirler. içlerinde eskinin bilkent öğretim üyesi şimdinin insan kaynakları müdürü ve ileri derecede fransızca bilen; ya da edebiyata büyük önem verdiğini her fırsatta dile getiren, bizi şiirlerle, özlü sözlerle dolu paylaşımlar ile karşılayan tanıdıklarım da var.

demek istediğim şu ki bu kadının 1.3 milyon küsürlük takipçisinin yarısı fake diye kendimizi kandırmamızın ya da kadını yerden yere vurmamızın gereği yok. her şey gün gibi ortada. eğer birini suçlayacak veya eleştireceksek önce kendimizden başlayalım zira biz çok derin bir yerlerde yanlış yapmışız.

devamını okuyayım »
06.06.2017 12:14