niteeniite

  • 222
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

fındığa sahip çık kampanyası

türkiye dükkanı hala kapatmadı mı ya diyerek reaksiyon verdiğim başlık olmuştur.

fındıkmış, çaymış, zeytinmiş, odtü ormanıymış uğraşmayın artık bunlarla da çok geç olmadan kaçın kurtarın kendinizi. çok değil bundan 10-15 yıl sonra küçük çaplı hatta ne küçüğü ya bildiğin 3 aşağı 5 yukarı bir suriye olacağız. yok bir şeyler düzelecekmiş de yok vatanını bırakıp nereye kaçıyorsun o. çocuğu s.kt.r git o zaman da falan filan diyenleri de hiç sallamayın çünkü zaten ülke şu an bu haldeyse tam da bize bunları söyleyenler yüzünden bu halde. onlar kalsın ülkeyi kurtarsın. ekonomiyi düzeltsin, ticareti, tarımı, hayvancılığı arttırsın biz de o. çocuğu olarak gavur memleketlerinde 2 göz oda, 3-5 kuruş kazanacak bir iş bulmak için s.kt.r olup gidelim bu da bizim cezamız olsun. nolur olsun çünkü.

mis gibi ülkeyi ne hale soktunuz be! utanıyorum sizin gibi 5 para etmez insanlardan. bir gram bilgi almak istemeyen beyninizle; dünyada neler oluyor, ne olup bitiyor diye bakmayan gözlerinizle; anca boş beleş ahkam kesip, o kahvehaneden bağrınan pis ağzınızla bu ülkeyi bu hale getirdiniz şimdi bize de kalıp fındığı, zeytini, ormanı, tarımı, hayvancılığı kurtarmak kalsın. o. çocuğu gibi kaçmayalım, 5 para etmez bir devlet için afedersiniz eşek gibi çalışalım, onun zengin ettiği 5 para etmez insanların altında ezilip ağız kokularını çekelim ama s.kt.r olup gitmeyelim sonra demokrasiyi siz kurtarmış olun bizler de itiraz edersek, 2 kalem bir şey yazarsak yıllarca hapislerde yoktan yere yataklım öyle mi? yemezler. bak artık gerçekten yemiyorlar. hele 21. yy da hiç yemiyorlar bunları. ülkedeki bombaları taşla sopayla kovalayan siz sayın vatanseverlere de yüce rabbinizden mutluluklar diliyorum.

not: fındıktan geldiğim yeri ben bile absürd buluyorum ama ben artık konuyu buraya tuvalet kağıdından bile getirebilir oldum. varın siz düşünün gerisini.

devamını okuyayım »