nnaz

  • 2472
  • 7
  • 3
  • 0
  • dün

divan otel gezi parkı hatıra ormanı

kendi çapımda başlatmak için uğraştığım hatıra ormanı kampanyası.

tüm direnişçiler olarak divan otelin bizi 20 gündür ana babamız gibi koruyup desteklemesinin bir karşılığını vermek istiyoruz. divan otele ya da personele çiçek, çikolata göndermek işin doğasına benim için çok fazla uymuyor. zaten doğayı korumak için çıktığımız bu yolda daha fazla güzel bitkilerimizin koparılmasına gerek yok. bir hatıra ormanı oluşturmak hem yarar hem de kalıcı bir hatıra sağlar. her ne kadar orman divan adına olsa da, marmara ve hilton gibi daha da adını bilemediğim bir çok mekanın adını da ağaçlara ya da bölgelere verebilirsek hepsini onurlandırmış oluruz.

ben konu için tema'ya e-mail attım destekleyecek çok ciddi bir kitlenin olduğuna inanarak. bildiğim kadarı ile meşe/ fidan bağış fiyatları 5 tl gibi bir rakam. herkes bir tane de olsa bu şekilde bütçesini zorlamadan kolayca destek verebilir. zaten sosyal medya üzerindeki aktifliğimiz ve umarım sözlüğün desteği ile bunu kolayca yayabileceğimize inanıyorum.

tema'dan henüz bir cevap almadım ama elimden gelen tüm yollarla kontakt kurmaya çalışacağım, sizinde bildiğiniz tanıdığınız ve daha hızlı ulaşacağınıza, sonuç alacağınıza inandığınız bir tema yetkilisi vs. varsa lütfen desteğini uzak tutmasın.

umarım başarabiliriz.

devamını okuyayım »
18.06.2013 10:15