no human lets party

  • 19
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

çukur (dizi)

erkan kolçak köstendil aşkına izlediğim yerli dizi. aynı zamanda çok fazla soru işareti olmasına rağmen hala yamaç selim'in ihanetini öğrenecek mi mevzusu etrafında dönen dizi. şahsen en az merak ettiğim şey de o benim. mesela sena'nın annesi neden sena'yı sevmiyor, abisine ne oldu, abisi kim nerde, gazeteci kız tekrar çıkacak mı bir yerden, aliço'nun hikayesi, saadettin'in hikayesi, mihriban idris hikayesi, salih sadiş mevsuzu, nasıl öğrenecekler ne zaman öğrenecekler beyefendinin çukurla derdi ne celasun ne ayak duvar saatindeki kamera, kasım (kasım mıydı ya), akın, cumali vs vs. şu selim'in yediği naneler öğrenilse de diğer sorulara geçsek yavaştan.
sena ölsün kampanyasını ben de gönülden imzalarım, sena sahnelerinde ben dilan çiçek'in makyajını giydiklerini falan inceliyorum mesela ama o da bir yere kadar.
sonuç olarak yerli dizi standartlarına göre fena değil. metin'i kemal'i seviyoruz, emmiyi paşayı seviyoruz, celasun'u seviyoruz (kubilay aka'yı çok seviyoruz ehe ehe) saadettin abimizi de zaten anormal seviyoruz. ben çiyan'ı da seviyordum döve döve öldürttünüz adamı :(
ha bir de kasım karakteri için ufuk bayraktar denmiş ama o saadettin'in yaşında değil mi yav

devamını okuyayım »