no more patates

  • 1083
  • 83
  • 7
  • 0
  • 3 gün önce

3.5 yaşındaki elif'e ilik donörü aranıyor

edit4 önemli : kızılay'a ulaştık, türkiye'nin her yerinden tüm kızılay kök hücre bağış noktalarından "elif erva görgöz" için ilik nakli için kan verebilirsiniz. sadece kan veriyorsunuz, ilikler uyuşmadan ve onayınız olmadan sizden ilik alınmıyor.

başlıkta merak edilen başka bir konuya daha açıklık getireyim; verici olarak verdiğiniz ilikleri vücut tekrar üretiyor. size herhangi bir zararı yok. konu hakkında detaylı bilgi

verici için ameliyat yok. işlem özel bir cihazla yapılıyor. detaylı bilgi

kızılay harici eğer herhangi bir hastaneye gidip elif için kan örneği yollamak istiyorsanız, bunu yapmak ve nakil etmek o hastanenin insiyatifindeymiş ve şu belgeyi istiyorlarmış.

-----

ankara lösente hastanesi'nde yatan 3.5 yaşındaki elif erva görgöz kızımıza çok acil ilik nakli gerekiyor arkadaşlar.

ankara'da ikamet edenlerin, gölbaşı'nda bulunan hastaneye giderek; "elif erva görgöz'e ilik vermek için kan testi yaptırmak istiyorum" demeleri yeterlidir. ankara'da ikamet etmeyen arkadaşların da, en yakın kızılay sağlık birimine giderek ilik donörü olmalarını rica ediyorum. böylece hem elif'e, hem diğer ilik nakli bekleyen hastalara umut ışığı olabilirsiniz.

edit: ilinizde bulunan bağış noktaları

ilik nakli bekleyen elif kızımız:

https://eksiup.com/p/kw1118024z78
https://eksiup.com/p/yw111803wqfv
https://eksiup.com/p/cz111804dh9s
bonus: https://eksiup.com/p/ud111821md6j

lösante hastanesi web sitesi

adres: kızılcaşar mahallesi 23 nisan caddesi 2705 sokak no:20 incek 06830 gölbaşı / ankara

telefon: +90 (312) 666 7 666

daha çok insana ulaşabilmemiz için başlığı uplarsanız çok sevinirim. sosyal medyası kuvvetli arkadaşların konuyu sosyal medyaya taşımalarını, haluk levent gibi sesini kitelelere duyurabilecek gönüllülere iletmelerini rica ederim.

şimdiden teşekkürler.

edit: yapabiliriz arkadaşlar! daha önce yaptık, yine yaparız! (bkz: bir cocugun hayatini kurtarmak)

edit2: gelişme oldukça, eklemeye devam edeceğim. çok güzel mesajlar geliyor elif için. dualarınız ve desteğiniz için sonsuz teşekkürler!

edit3: bir yazar mesaj atarak debenin geri geldiğini, bu mesajı favlamanın olumlu etki yaratabileceğini söyledi. dikkatinize..

devamını okuyayım »