nocturno culto

  • battal gazi (367)
  • 885
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

türk kızlarının yabancılara bekaret bozdurması

kızın türkiye de yıllardır süren mutlu bir ilişkisi vardır ve fakat henüz 'o iş' olmamıştır. bir gün kız amerikaya work and travela yada gsm kampları için avrupanın bir ülkesine gitmeye karar verir. işte ne oluyosa, kızın felsefesinde nası bir değişme oluyorsa işte o ara olur. türkiye de karşısına çıkan erkeklere, sevgililerine evlenmeden olmaz, yada daha hafifinden 'henüz hazır değilim', 'senin de aklın fikrin orda', 'daha özel bi zamanda olmalı' gibi cevaplar veren kızımız orda tanıştığı bir amerikalıyla yada gsm çadırında bir avrupalı erkekle çok kısa zamanda birlikte oluverir. onca yıldır türk erkeklerine ettiği laflar, bekarete ve cinsel ilişkiye bakış açısı bir anda değiştiğinden mi, yoksa farklı birileriyle tanışmanın vermiş olduğu heyecandan mı bilinmez bu kadar kısa zamanda olur.

sonrasındaysa eş dosttan yada internetteki pişmanlık yazılarından da anlaşılabildiği gibi 'işte böyle böyle oldu güzin abla sonra uyandığımızda hiç bişey olmamış gibi davrandı, bana evlenme teklif etmedi carlo' gibisinden müthiş laflarla olayı bağlayabilenleri de vardır. burda kızın daha önceki hayırlarının sebebi ve o kadar yıldır birlikte olduğu ve ona hayır diyen sevgilisini anlayışla karşılayan sevgililerin suçu, kızın bu kadar zamandır karşısına çıkan erkeklerin türk olması mı, küçüklükten beri onlara karşı önyargıyla mı büyümüş olması yoksa avrupalı erkeğe evlenmeden olmaz dersem ayıp olur, geri kafalı sanar korkusu mudur bilemiyorum.

not: tabi ki söylediklerim herkesi bağlamamakta, başlıkta sınırlama olması nedeniyle başlığa bazı türk kızları yerine türk kızları diyerek bir zorunlu genellemeyle başlamış bulunmaktayım. özür dileyerek belirtirim

devamını okuyayım »
25.11.2005 13:20