nolanrossgibisevgilimolsa

  • azimli
  • hırçın golcü (260)
  • 1806
  • 25
  • 3
  • 0
  • 5 gün önce

bir kızın ilan-ı aşk etmesi

göründüğünden de zor olandır.

aylarca içinde fırtınalar kopar,depremler olur,karnında sanki hiç dolduramayacağın bir boşlukla gezer durursun.yemek yersin,içki içersin,okula gidersin,arkadaşlarınla takılırsın,partilere bile gidersin eğlenirsin bide utanmadan başkalarıyla flört edersin,küfür edersin bazen önüne gelen her şeye herkese,yapman ne gereken varsa yaparsın yani hayatına devam edersin işte.aylar böyle geçer,her an aklında olmasına rağmen kendini çok güzel oyalamaktasındır,çok güzel bastırırsın duygularını böyle bilinçaltının derinliklerine gömersin.nasıl yaptığına kendin de şaşırırsın.

sonra her şeyin sıradan devam ettiği bir gün sıradan olmayan bir şey olur.o hayatına girer tekrar,seninle iletişim kurar.sen yanlış yaptığını bilsen de sanki sana o acıları çektiren o değilmiş gibi karşılık verirsin sonunda yine kaybeden olacağını bile bile.olsun dersin lanet olsun zaten aramızda yaşanacak yarım kalan bir şeyler var son bir kez görüşeyim dersin.

görüştüğünde ağzın burnun kayar sevinçten.sürekli sırıtırsın çenen ağrır.o yanında ya tamam dersin işte bana bu lazımmış aylardır bunu bekliyormuşum.tamamlandım dersin on kaplan gücündesindir dünyayı fethedebilirsin o an..sonra o tekrar gider,hiçbir şey olmamış gibi,aynı aylar öncesindeki gibi.sen yine arkada kalan olursun.ama bu sefer toparlayamazsın kendini çünkü sürecin ne kadar sancılı olduğunu bilirsin yine uykusuz gecelere,banyoda boş mideyle öğürmelere merhaba demek istemezsin.içimdekini söyleyeyim bitsin gitsin nolacaksa olsun dersin,o nu çağırırsın yanına..gelir o da.

senin ne konuşacağını anlamış gibi üzgündür sanki ya da korkmuş..beklemenin kimseye faydası yok başlarsın anlatmaya böyleyken böyle,şöyleyken şöyle,öyleyken de öyle..susarsınız uzunca bir süre,duyabildiğiniz tek şey aptal saatin aptal tik takları olur.

boğazına oturan yumruyu gönderebildikten sonra teşekkür eder sana,ama ben senin hayallerindeki olduğumu sandığın adam değilim der,karanlığım,kötüyüm,değmeyecek bir adamım der.

sen zaten bunları biliyosundur ona ilan-ı aşk etmendeki amaç ondan bir ilişki beklemen değildir.sadece içindeki o boşluktan kurtulmak istersin,anlatmazsan hastalanacağını düşündüğün anda kusmuşsundur zaten her şeyi.

benden ne bekliyorsun der sana,sen de bir şey beklediğim yok istediğin zaman gidebilirsin dersin.biraz daha oturur ve gider.

bu sefer arkasından bakarken gülümsüyorsundur.ilk defa onun karşısında ondan daha güçlüsündür.

devamını okuyayım »
15.11.2015 17:13