nomisma

  • 1564
  • 14
  • 8
  • 5
  • bugün

muharrem ince ve danışmanlarına duyurular

somut ve bir an önce yürürlüğe sokulabilecek konularda vaatler vermeye devam edin.

mesela passoligin kaldıralacağı güzel bir vaatti. dolar düşecek, maaşlar uçacak demek yerine hemen yapılacak vaatlerde bulunursanız daha fazla kişiyi etkileyebilirisiniz, sonuç olarak doların düşmesini herkes istiyor ve bütün adaylar vaat ediyor ama halk bunu mümkün görmüyor. fakat passolig'in kaldırılması, ohal'in kaldırılması, gss borçlarının silinmesi ya da gss'nin iptali, vizesiz avrupa, yasaklara boğulmamış internet, emeklilere 10 yılda bir binek araçlarda verilecek ötv indirimi gibi hemen yürürlüğe sokulabilecek değişiklikler ile çok daha fazla insana ulaşabilir ve ikna edebilirsiniz.

edit: bir kediyim sadece gizleniyorum isimli suserdan gelen mesajı aynen kopyalıyorum.

merhaba,

muharrem ince icin bagis kampanyasinin duyuruldugu muharrem ince bağış kampanyası basligini sansurlemisler. sol frame'de gorunmuyor.

16 mayıs 2018 muharrem ince'ye sözlük sansürü basliginda durumu ekran kaydiyla izah ettim ancak 1 dakika sonra bu basligi da sol frame'den kaldirdilar.

entry'nizin en tepesine veya bir yerine durumu izah eden bir mesaj yazar misiniz? bunu nicin yaptiklarini anlamadim ancak en azindan bir aciklama yapmalari herkesin hakkidir.

devamını okuyayım »
16.05.2018 13:12