nopnog

  • 1074
  • 10
  • 2
  • 0
  • 3 gün önce

20 şubat 2011 beşiktaş fenerbahçe maçı

maçta hakemin hataları:

1-ekrem dağ ilk yarıda ikinci sarıdan atılmalıydı.
2- maç 2-1 iken lugano'nun ferrari tarafından yaka paça indirildiği pozisyonda penaltı verilmeliydi.
3- maç sanırım 2-4 iken (yanılıyorsam düzeltin lütfen) gökhan gönül simao'yu düşürdükten sonra ikinci sarıdan atılmalıydı.

açık açık yazıyorum yani. "cüneyt çakır'ın fenerbahçe'ye hediye ettiği maç olmuştur" minvalinde entry kasanlar bi daha düşünsünler.

maça gelecek olursak ilk yarıya çok iyi başladık. 2. golü bulup maçı koparacak fırsatlar da yakaladık ama olmadı. 30.-35. dakikalar arası volkan'ın topu oyuna hızlı ve yanlış seçimlerle sokması sebebiyle oyun, oyuna tempo kazandırmak isteyen beşiktaş'ın lehine döndü ve gol geldi. golde andre santos'un yapmaya çalıştığı müdahele çok anlamsızdı. çok kontrolsüz geldi. sonucunda ya ekrem'i düşürecekti ya da top ekrem'in önünde kalacaktı ki öyle oldu ve bu hatayla golü yedik. ilk yarıda 30. dakikaya kadar en az 0-2 olacak maç bi anda döndü.

ikinci yarının da dönüm noktası almeida'nın pozisyonuydu. kaçırdı, olmadı. ferrari saçma sapan bi hareketle, ardından 10 kişi kalan takıma müdahele etmeyerek de schuster gecenin kaybedenleri oldular. maç 2-2 ve beşiktaş'ın kesinlikle kazanmak gibi bir zorunluluğu yok, mantıksız bir risk aldı ve tutturamadı. beşiktaş'ın maçı hakeden taraf olduğunu söyleyen at gözlüklüleri de anlamak güç.

maçtan önce eski derbileri aratacak bir maç olur demiştim ama izlediğim en iyi beşiktaş derbisiydi.

devamını okuyayım »
20.02.2011 21:55