nph

  • 875
  • 1
  • 1
  • 0
  • 4 gün önce

samsung level u

samsung'un yeni bir bluetooth'lu kulaklık modeli. kendisinin pili 10 saate kadar dayanıyor ama telefonun da şarjını aktif kullanım ile 3'te birine düşüyor. ses kalitesi kablosuz kulaklıklara oranla iyi sayılır. dışarı ses vermesi dezavantaj. konuşmayı karşı tarafa vermiyor ara ara ağza yakın tutmak gerekiyor.
bu kulaklığı alalı daha 3 gün olmamışken başımdan çok ilginç bir şey geçti. dolmuşta stephen hawking duruşu uyku halinde ve kulağımda bu kulaklık takılı eve giderken birden bluetooth bağlantısı kesildi sesli uyarısı geldi. sonra telefonu aradım ama üzerimde yok... poşetlere baktım, ceplerime tekrar baktım ama telefon yok..!

resmen telefon gitti. her şeyim içindeydi.
sonra anladım ki bluetooth'un kesilmesi telefonun benden uzaklaşmasıyla ya da bluetooth'un kapatılmasıyla olmuştu. inmeme 1 dakika kala biraz da risk alarak, yanımdan az önce kalkan 25 yaşlarındaki gencin yanına gittim ve gizlice benim telefonun mobil verisini kapatmaya çalışıyorken yakaladım. sonra ağlamalar felan işte, bildiğiniz gibi.

işte bu olayda samsung level u bana eğer ''bağlantı kesildi'' uyarısını vermeseydi, telefon 1 saat sonra ikinci el pazarına düşmüş olurdu.

1.5 yıl sonra editi: ses kalitesi 6. aydan sonra ciddi bir şekilde kötüleşmeye başladı. şarjı 2-3 saate düştü. şimdi ise hiç müzik dinlenmiyor, baş ağrısı bile yaptığını düşünüyorum.

devamını okuyayım »
18.12.2015 21:38