nuhun gemisinde asure tarifi alan hayvan

  • 2245
  • 87
  • 23
  • 0
  • dün

şenol güneş

beyler yer açın bir şey diyeceğim. yaşı itibariyle kendisinin kalecilik dönemini de hatırlayan bir arkadaşınız olarak dümdüz bir entry paylaşayım.

senin ben taşaklarını yiyeyim hocam.
bu kadar net.

kılığını kıyafetini vaktiyle diline dolayanlara (hıncal), karizmadan yoksun diyenlere (şansav), kadro iyi teknik adamda bir özellik yok diyenlere (serhat), rakipler kolay çıktı yoksa ohhoo diyenlere (erman), bu kadro ile 3.lük başarı değil (oha) -ki kıtalararası turnuvada da 3. olduk akabinde- diyenlere bu gece, senin adına bizden armağan olsun.

sen ki, yerde gördüğün vuvuzela'yı anlık olarak "içi boş değil, içinde özgürlük var" diye niteledin ya goygoycu medyaya ayak üstü, sen ki "eskiden fakirler oynardı zenginler izlerdi, şimdi zenginler oynuyor fakirler izliyor" diye endüstriyel futbolu özetledin ya, sen ki gezi parkının üç gününden sonrası için tüm medya karşı galeyana gelmişken; "kendilerini ifade edebilen gençler, biz öğretmen karşısında konuşamayan kuşaktık, onlar tersi, orta yol bulunması için iyi bir gelişme, ve olacaktır" dedin ya, elbette bunlar gelecekti başına.

iyi ki beşiktaşıma geldin hocam, iyi ki bir hayalim gerçek oldu.

oynattığı futboldan bağımsız yazıyorum.

devamını okuyayım »
18.06.2016 01:26