nwnd

  • anadolu çocuğu (312)
  • 635
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

ekşi sözlük kerhanesine hoşgeldiniz

sadece ve sadece belli bir özel kitleye yazar olurken kullanılan karşılama cümlesi.
lakin sonradan gösterilen performansa dayalı olarak halihazırda yazar olan kullnaıcıların da hiç beklemedikleri bir anda karşılarına çıkabilir.

ekşi sözlük kerhanesi zamanında gizli bir oluşumken artık nerdeyse herkesin haberdar olduğu çiçekler ve böcekler yuvasıdır. eh tabi herkesin haberi olunca bozdu biraz. işte tam da bu sebeple eski ve yeni üylere belli hatrılatmalar yapılması gerektiğini düşünmekteyim.

öncelikle partner seçme konusunda aceleci olmamak gerekir, bilinçli yapılan seçimler uzun vadede başınıza daha az iş açıcaktır. bir ekşi sözlük mottosu olan "aranmaya inanmak" kerhanemiz için de başlıca kurallardan biridir. okumalarınıza genelden başlayıp detaylandırmanız gerekir.

kadın erkek ilişkileri başlıklarını yalayıp yuttuktan sonra, türk kızları/ rus kızları, türk erkekleri/italyan erkekleri temalı başlıklarına geçiş yapmak elzemdir. bunları iyice okuyup hatmettiğinizi düşünüyorsanız artık am göt meme temalı başlıklarını okumaya başlıyabilirsiniz. bunlar ufkunuzu geliştirecek ve ilerde kerhaneden bulduğunuz partnerizi memnun etmek için çok işinize yarıyacaktır.
bu üç temel konuya hakim olduktan sonra partner seçim aşamasına geçilebilir, lakin unutulmaması gereken birşey var ki bu konuları hatmetmiş olsanız bile ara ara geri dönüş yapıp bilgilerizi güncel tutmanız gerekir, bunu yapmamamanız kerhane yönetimi tarafından hoş karşılanmayacaktır.
size uygun partneri belirlemek için öncelikli durağınız x burcu kadını y burcu erkeği ilişkisi başlıklarıdır. burçlar genel tarafından küçük görülse de aslında herkes burda yazılanlara göre hareket edip orgazmdan orgazma koşar, sadece siz bilmeyesiniz diye kendilerine saklı tutarlar. burcunuza göre ideal partneriniz olacak burçları belirlediniz mi işiniz daha kolaylaşıyor kerhanedeki bu yoğunluk içinde doğru vajina veya penise ulaşmak kolay değil sonuçta. uygulamaya geçmeden önceki son ünite ise x x yapan kız modeli/ y y yapan erkek modeli başlıkları, buralarda önceden belirlenmiş durumlara verilen tepkileri gözlemleme şansınız olacaktır, bu şekilde istenmeyen durumlardan kendinizi uzak tutubilirsiniz.
yaptığınız okumalar süresince sizin de kendinize bir etiket seçmeniz gerekir, bunlar dinci, kemalist, ateist, troll vs olarak örneklendirilebilir. kulavrınızı seçmek sağlıklı geri dönüşler almak için çok çok önemlidir. etiketinize karar verdiğiniz anda buna uygun entry girmeye özen göstermelisiniz. ayrıca entrylerinizde kadınsanız 170 boy ve üstü 55 kilo ve altı olduğunuzu (olmasanız bile belirtin bir kere kontağı kurdunuz mu sonrasında verdiğiniz ölçülerde olmadığınız gerçeğini başka detaylar ile kapatabilirsiniz), sevişgen ama masum, kol kıllarınızdan kesinlikle arınmış olduğunuzu belirtmeniz gerekir, erkekseniz ise para araba güç temalı entryler mutlaka yazmalı penis boyunuza göndermeler yapıp geçmişteki partnerlerinize yaşattığınız hazzı olabildiğince abartarak yazılarınıza serpiştirmeniz gerekir.

artık partnerinizi bulmak için gerekli donanıma sahipsiniz tek yapmanız gereken istediğiniz kriterlerdeki kadın veya erkeği düşürmek için doğru kelimeleri bulup başlık açıp sazan avına çıkmak. %100 ekşi sözlük kerhanesi onaylı bu taktik oturduğunuz yerden size istediğiniz partneri bulacaktır.

bu yapılan açıklamalara rağmen kerhaneyi kötüye kullananalar veya nasıl kendilerini hazırlıyacaklarını bilemiyenler için gerekli kaynaykça zaman içinde tüm kerhane camiyasına sunulacaktır, ama her zaman denildiği gibi aramaya inanın.

devamını okuyayım »
20.07.2013 18:56