of dream and drama

  • 189
  • 0
  • 0
  • 0
  • 9 ay önce

evlenmeden cinsel ilişkiye giren kız

benim.

kimseye de "benimle neden evlenmek istemiyorsun?" diye sinirlendiğim yok. insanları böyle bir fikirden vazgeçirmeye çalışmak, bunu da bakire olan kızlar için türlü erotik hikayeler yazarak yapmak bana aşırı anlamsız geliyor. ben nasıl "dindar bir insanla evlenmek istemiyorum." dediğimde "dinsizler çok mu iyi sanki? çeşitli konularda dar kafalı olan bir sürü dinsiz var." demek benim fikrimi değiştirmeyecekse, bakire kızlara çamur atmanız da bu insanların fikrini değiştirmeyecek.

şimdi sevgili romalılar, ben evlenmeden önce cinsel ilişkiye girdim. hala evli değilim. girmeye de devam edeceğim bir süre yani. ancak gönlünüzü ferah tutun, hiçbirinizle evlenmek gibi bir planım yok. bırak herhangi birinizle evlenmeyi, arkadaş olacak kadar aynı sosyal çevrelerde bile yer almıyoruz. o nedenle gelip de burada "orospu", "sadakatsiz", "kırmızı çizgisi açılmış market ürünü" gibi tanımlamalar yapmanızın benim üzerimde hiçbir etkisi yok.

peki bu saçmalıklarınızın kimin üzerinde etkisi var, söyleyeyim mi? kendi sosyal çevrenizin. kardeşiniz, komşunuz, kuzeniniz olan genç kızlar, kadınlar bu aşağılamalarla, bu baskılarla sizin gibi yetiştiği için tacizi, tecavüzü kendilerini suçlu duruma düşürecek eylemler olarak görüyor. böyle görmeseler bile artık "orospu" oldukları için, utanıp sessiz kalıyorlar, intihar ediyorlar. yetiştikleri çevre böyle olmasına rağmen, bir şekilde cesaret edip, sevgilileriyle, nişanlılarıyla seks yapıp "orospu" olduktan sonra, o adam onlara ne kadar hayvanlık yapsalar da "ortada kalmamak için" ses çıkaramıyorlar. arzu ettiğiniz ortam bu mu?

ben cinsel ilişkiye giren, zevk alan, bundan utanmayan, hayatında hiç kimsenin bu konuda hesap sormadığı, sormaya bundan sonra da cesaret edemeyeceği bir kadın olarak söylüyorum: yüreğinizi rahat tutun, sizin hiç yakınınıza yörenize gelmeye niyetim yok. ancak çevrenizdeki ve sevdiğiniz kadınlara bu saçma sapan tutumunuzun ne gibi etkileri olduğunu biraz düşünün. yine kimle istiyorsanız onunla evlenin ama hakaret edip, aşağılamadan önce düşünün.

hakaret ederken şunu özellikle düşünün: bu hakaretleriniz de hiçbir zaman benim gibi asıl hedefiniz olan "utanmaz, arlanmaz" kadınlara etki etmiyor. örnek üzerinden anlatırsam: tayt giyilmesini "orospuluk" olarak gören adamlar, tayt giyene bir etki edemiyor. tayt giyen zaten ondan izin alacak değil. "sana ne angut, istediğimi giyerim." pozisyonunda olan kadına sabaha kadar "tayt giyen orospudur." de, yine giyer. aynı şekilde bu hakaretleriniz de ben gibi "istediğimle yatarım canikom, sana ne?" diyen ben gibilere etki etmiyor. onun yerine, kendi sosyal çevrenizde olan hali hazırda üzerinde namusu bir yük olarak taşıyan, çevresinden çekinen, zevkten zevke koşma arzusuyla değil de sevip/kandırılıp/zorla cinsel ilişkiye girmiş gariban kızlara etki ediyor.

devamını okuyayım »
19.07.2015 17:33