oguzhanb

  • mangal yürekli rişar (508)
  • 629
  • 1
  • 0
  • 0
  • 4 hafta önce

trabzonsporlu sözlük yazarları

(bkz: ramos)
trabzonsporla kafayı bozanlardan birisi.. bazı yazdıklarını anlamak için trabzonspor tarihini, konusu geçen futbolcuların genel karakteristik özelliklerini bilmekte yarar var..

(bkz: achtundesiebzug)
bu karakter isyankardır.. tipik çılgınlar menşeili.. isyankarlık damarda var anlayacağınız..

(bkz: sarissa)
ne olduğunu anlayamadık ama maçlar hakkında kasıyor.. ellerine sağlık..

(bkz: a cup of coffee)
entellektüel taraftarlardan. yurtdışına sıkça gidip gelir. psv nin stadının önünde bize heryer trabzon diye zıplarkenki videoları youtubelere düşmüştü..

(bkz: habercik)
solcu trabzonsporlulardan.. herşeyi devrime getiriyor.. küçükken böyle değildi büyüdükçe ufku gelişmiş gelişimini heyecanla takip ediyoruz..

(bkz: cousin)
kendini bildi bileli trabzonspor taraftarı olduğunu söyleyen tek trabzonsporlu.. sonradan trabzonsporlu olan duymadık zaten.. doğuştan olunur ballim diyor bu tartışmaya burada son veriyorum.. (bkz: #16061296)

(bkz: sardine)
trabzonsporun yusuf islamı.. uzak diyarlardan bu ruhu görüp tövbe edip tsli olan nadir sözlük yazarlarından. (bkz: #14535290)

(bkz: diggity)
pek yazmıyor.. ama trabzonsporlu.. ruhunda var..

(bkz: lizarazu)
trabzonsporluyum diyor ama kabullenemiyorum.. ne lizarazusu o da kimdir.. adam bir hasan üçüncüyü dozer cemili nasıl ezerde nickini lizarazu yapar anlamıyorum..

(bkz: kameraya el sallayan adam)
kameraya el sallamaktan trabzonspor hakkında pek entry kasamasada o da bizdendir.

(bkz: oziloz)
tam trabzonsporlu.. antrenörlere taktik gösterir böyle oynayın diye.. kesin farozdaki kahvelere takılmışlığı vardır.. (bkz: #13642883)

daha çok varda aklıma gelmediler geldikçe yazacağım söz..

devamını okuyayım »