okyanustaki depresif ruzgar

  • 2769
  • 2
  • 2
  • 1
  • bugün

ütopya

bi actim tartisma var. ortam cok provake ediliyor. turk milletine artik dedi diyor altar. bahadır, semihi destekleyenlerle buraya kadar geldin diye olmus bunlar.

burasi beni ilgilendirmiyor.

ben de size soyluyorum, sana diyorum altar. umarım duyarsın. bas bas bağırıyorsun şu an benim destekcilerim diye gözün dönmüş durumda.

semih ile ahirda sohbet ettiginizde ,"şebeke uzantilari "
" dışarıdaki şebeke uzantıları selam " diyerek semih gulerek el salladiginda , cafe sevenlerine hakaret etmedi mi !? can hıraş destekleyecek misin bu tutumu? tekrar soyluyorum cafe grubu sevenlerine hakaret edilmedi mi ? biz türk halkindan degil miyiz ! ? siz cafe sevenlerine, izleyicilere, oy verenlere, adminlere, fanlara hakaret etmediniz mi !? bu mu efendilik altarrrr ? yere batsın boyle efendilik. siz de bizden özür dileyeceksiniz ! öyle deme abi diyemedi hic biriniz, o ahirda kim varsa! haydi bakalım. özür dileyeceksiniz cafe grubu destekcilerinden ! ayıp ayıp.

sanırsın sanki bunlar da ak kasık. semihle ozur dileyeceksin diye bas bas bagriyorlar şimdi. insan bi doner kendine bakar. dışarıdaki şebeke uzantıları dersin ha! hangi vasifla ? saygısızlık ! bu milleten özür dileyecek bunu soyleyen ve bunu destekleyen her kimse!

devamını okuyayım »
23.04.2015 02:44