oles

  • anarşist (204)
  • 929
  • 48
  • 9
  • 0
  • dün

kız istemeye giderken dikkat edilecek hususlar

şu makas kesmiyor muhabbetini gitmeden önce öğrenin. ben bilmiyordum hatta babam da bilmiyordu veya biliyordu işine gelmedi bir şekilde milletin şaşkın bakışları altında kaldık.

stresli bir ortamda halı deseni saymalar, tuzlu kahve faslı ve karşı tarafın saçma sapan akrabalarından sonra sıra yüzük takmaya gelmişti. bizzat internetten sipariş ettim yüzük tepsisi ve makasını elden teslim etmiştim merasimden 1 gün önce. neyse aldılar yüzükleri taktılar parmaklarımıza işte inşallah maşallah muhabbeti falan oldu derken karşı taraftan yüzüğü kesen bir büyük 'makas kesmiyor' dedi.

ben şokun etkisiyle içimden ' nası kesmiyor amk yeni aldığım makas nası körerir 1 günde' diye geçirirken yine o ses dalgalandı beynime doğru

- makas kesmiyoor!!!

ulan diyorum bu dürzü mü kesemiyor bir sıkıntı mı var makasta derken peder bey asrın hatası olacak hareketi yaptı ve bir çırpıda makası aldı adamın elinden derken dudaklarından şu kelimeler döküldü:

- nası kesmiyor bir de ben deneyeyim ehehehehe

dedi ve caart diye kesti kurdeleyi. herkesin sanki zombi görmüş gibi baktığını hissederek bir terslik olduğunu hissettim ama neydi yanlış olan bilmiyordum. ta ki evden bir an önce kendimizi atıp bizim kıza msj atana kadar.

meğer tepsiye para falan atılması gerekiyormuş kesenin "kesti" demesine kadar. işte damat sikme vol. 1 burada başlıyor. hala hatırlayınca içimden ' hassktr baba ya nası böyle yaparsın' diye geçiriyorum.

devamını okuyayım »
20.07.2017 20:14