olmadi kacariz

  • 64
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

emrah serbes

tanım: tanıdığım kişiler hakkında entry girmeme kararımı değiştiren insan.

1 mayıs olaylarından beri hakkında konuşuluyor. iyi ya da kötü. aynı görüşte olmayabilirsin ama kalkıp da "samimiyetsiz efenim, zaten söyledikleri de çok yanlış", "mahalle ağzıyla konuşuyor, kabadayı gibi", "atarlı ergen yea" diyemezsin. bu ülkenin bakanı, başbakanı mahalle ağzıyla konuşup, halka saçma sapan ayarlar veriyorsa bu adamın dilini, üslubunu yumuşatmadan kendi gibi konuşmasından daha tabii ne olabilir? halkın kendisi değil mi abi bu adam? klişe yapıp "göte göt diyor aferin"cilik yapmayacağım. ki zaten kendisinin senin, benim aferinime ihtiyacı da yok.

32 yaşında, 4-5 tane kitabı var bu adamın. burada yazdığınız, "ben daha iyi yazıyom yea" ergenliğinize de gülüp geçtiğine eminim. yazın o zaman siz de. gidin yazın arkadaşım. yazın! basmaya değer gören bir yayınevi bulursanız ne güzel işte. ama lütfen bi bok yapmayıp da sadece boş boş konuşmayın.

sahip olduğu şeylerin, ona sahip olduğunu düşünüp de üzülenler üzülmesin bence. çünkü; emrah serbes, yazar, 32 yaşında, bekar. canı istediğinde yazar, canı istemediğinde yazmaz. çapkınlık yapar, içki içer, çay içer, gezer, tozar, uyur, uyanır, uyumaz, küfreder, kibar olur, takılır, takılmaz... sanane. adam sanatçı, istediği zaman oturur yazar. makine mi lan bu sen istediğinde yazacak?

gerçi bu yazdıklarım da hakkında yazılan yüzlerce entry gibi umrunda olmayacak ama olsun, "çok sevmişiz be ağbi" . tutamadım kendimi.

devamını okuyayım »
14.10.2013 14:18