ondan sonra boyle oldu abi

  • 117
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

sözlükçülerin evlerindeki paranormal olaylar

iş yerinden çıkıp eve dönülmüştür. evde kimse olmadığı için yemek hazırladım,yedim, kirli bulaşıkları makineye yerleştirdim. ardından biraz internete baktım, televizyon izledim derken ertesi gün işe gitmem gerektiği için 23:00 gibi yatağa girip uykuya daldım... sabah saat 07:00 gibi bir sese uyandım. ilk başta alarm çaldığını sandım. ama saat alarmından farklı bir ses geliyordu. yataktan çıkarak uyku sersemliğini atmaya çalıştım. halen rüya gördüğümü düşünüyordum.
ses durmaksızın devam ediyordu. sesi idrak etmeye başlamıştım artık.
birisi evin içerisinde sürekli fotoğraf çekiyordu. içimden o esnada; "eve kimin girdiği, evde neden fotoğraf çektiği, o esnada evin neresinde olduğunu" gibi şeyleri kendime soruyordum. bunları düşünürken sesin benim bulunduğum odadan geldiğini anladım. ses biraz da boğuk geliyordu sanki gardropun içerisinden gibi. daha sonra televizyon sehpasına doğru yöneldim. sesin biraz daha yakın olduğunu anladım. çekmeceyi kendime çektikten sonra, gördüğüm şeyi anlamlandıramadım. çekmecedeki slr fotoğraf makinesi kapalı konumda iken kendi kendine fotoğraf çekiyordu. makineyi çekmeceden çıkararak; vizoründen baktım, perde de açılıp kapanıyordu. fotoğraf makinesinin film yuvasını açtım, pilini çıkardım taktım ve sehpanın üzerine bıraktım. o esnada telefonun alarmı çalmaya başladı ve irkildim. telefonun alarmını susturduktan sonra arkamı tekrar dönmemle beraber fotoğraf makinesi yine seri çekime başladı. hızlıca banyoya gittim ve elimi yüzümü yıkadım. üstümü giydikten sonra anahtarımı aramaya başladım. fotoğraf makinesi çekime devam ederken korkudan dikkatim dağılıyordu. anahtarımı yaklaşık 2-3 dakika aradım. fakat o dakikalar benim için geçmedi. anahtarımı kanepenin üzerinde bulduktan sonra evden hızlıca çıktım ve işe gittim.

akşam eve döndüğümde ise ilk işim makineyi kontrol etmek oldu. bıraktığım yerde öylece duruyordu. biraz inceledim açtım bi kaç kere deklanşöre bastım. her şey normaldi artık. yine aynı şekilde yemek, televizyon, v.s. derken yatağa girdim ve uyumaya çalışıyordum ki o esnada da klima kendi kendine açıldı. zamanlama ayarı sapıtmıştır diye düşünmek istedim ve pek umursamadım. klimayı kapatarak uyumaya devam etmeye çalıştım. artık uyku safhasına girmiştim ki yine bi ses ile irkildim. fotoğraf makinesi tekrar çalışmaya başladı. yataktan çıktığım gibi fotoğraf makinesinin pilini çıkardım ve çekmeceye geri koydum. yatağıma girip uyumaya çalıştım fakat bir yandan halen korkuyor iken uykuya dalmışım.

ardından tekrar normal bi sabaha uyandım.

devamını okuyayım »
01.03.2012 21:08