one helsing

  • 4590
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

oğlak burcu kadını

çok beğenilince hadi üçleyelim bari dedim. ilk ikisi için buyrun: (bkz: #30822423) (bkz: #32236620)

oğlak burcu kadını, hayatın ta kendisi. üzüntünün de sevincin de en derinini bu kadında yaşabilirsiniz.

bu kadının kabukları serttir. onu kırıp içine ulaşmak zor. sınırları olduğundan ya da "amaaan benim için biraz çabalasın" dediğinden değil. öyle işte, neden aramaya gerek yok. sabredin ona karşı. size her zaman istediğiniz yakınlıkta olmayabilir. ama siz ona hep çok yakın olun. sevginizin, onun sevgisine bağlı olmadığını, onu gerçekten de çok sevdiğinizi hissettirin. bunu hissetmeye ihtiyaçları yok. sadece zamana ihtiyaçları var. inanın, karşılığını alacaksınız. sevin onu ve sabredin. sonrasında size öyle bir alışacak, öyle bir sevecek ki, kokunuz olmadan tek bir gece bile uyumak istemeyecek.

güvenin bu kadına. rahattır ama asla sizi üzmez. başkasında gözü yoktur. başlarda sizi çok sevdiğini hissetmeseniz bile başkasında gözü olmadığına inanın. hele ki sizi bir sevsin, bir kabullensin, onun bağlılığını daha iyi göreceksin. bu güvene karşılık verin. zaten ister istemez vereceksiniz çünkü bu kadının havası sizi öyle bir etkisine alacak, öyle aşık olacaksınız ki başka bir kadına öylesine bakmak bile içinden gelmeyecek. televizyonda "güzel" dediğin kadına artık "güzel" dememeye başlayacaksın. o kelime bile çıkmayacak neredeyse ağzından. garip ama böyle olacak.

yanında olun bu kadının. destek olun. sahip çıkın. yalnız olmadığını hissettirin.

bu kadından sıkılmanıza imkan yok arkadaşım. öyle bi aşık ediyor ki kendisine, öyle güzel seviyor ki sizi, hava kadar lazım, ekmek kadar mübarek bir şey oluyor. yani şiir gibi bir kadın anlayacağınız bu oğlak burcu kadını.

hadi şimdi gidin bi güzel sarılın ve öpün.

ben de yola çıkıyorum birazdan, hasta kuşum, ıhlamur yapmaya gidiyorum.

selametle.

devamını okuyayım »